Örgü Atkı Bere Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Soğuk havalarda tedbirsiz dışarı çıkmamak lazım. Özellikle kuş mevsiminde bere ve atkı olmadan dolaşmak soğuk algınlığına neden olabilir. Örgüden anlıyorsanız kendinize hem çok şık, hem de pek çok kıyafetinizle kombin yapabileceğiniz örgü atkı bere modelleri örebilirsiniz. Sezonun en can alıcı renkleri olan mavi, pembe, kırmızı veya beyaz bere, atkı takımları örmek veya bere ile atkıyı farklı renklerde örerek kombin yapmak isterseniz size sunduğumuz resimlere aşağıdaki numaralara tıklayarak örnek çıkarabilirsiniz.

bayan-orgu-atki-bere-modelleri

Kış için hiç kuşku yok ki ekru ve beyaz tonları atkı ve berelerde en güzel ve en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Bayanların beyaz ve ekru renk tutkusu 2015 kışında da kendisini hissettirmeye devam ediyor. 

orgu-atki-bere-modelleri (2)

 

Kırmızı renk de bayanların sevdikleri arsında ve tabi ki ponponlu bereler yaşınız ne olursa olsun içinizdeki çocuğu dışarı çıkarmak için gayet uygun olacaktır. Kırmızıyı açık mavi ve beyaz iplerle kombinleyerek güzel bir takım örebilirsiniz. Örgü atkı bere modelleri genellikle aynı renkten takım halinde hazırlansa da siz farklı renkler kullanabilirsiniz.

orgu-atki-bere-modelleri

 

Mavinin her tonu soğuk kış günlerine yakışır. İster kobalt mavi, ister cam göbeği, isterseniz gökyüzü mavisi veya koyu mavi seçin, hepsi bere ve atkı takımlarına uygun olacaktır. İsterseniz parmak uçları açıkta olan kesik örgü eldivenler de örerek takımınızı daha da güzel hale getirebilirsiniz.

orgu-atki-bere-modelleri-2015

Sponsorlu Bağlantılar

 

Petrol mavisi ya da çivit rengi mavi örgü bere atkı modelleri eminiz ki size de çok yakışacaktır. Son derece basit ama şık bir model, sizce de öyle değil mi?

orgu-atki-boyunluk-modelleri

Kar motifi asla vazgeçilmeyenler arasında liderliği kimseye kaptırmadan öylece durur. Kışın geldiğini anlatan en güzel motiflerden olduğu için siz de öreceğiniz bere ve atkılarda bu motifi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

orgu-bere-atki-ediven-modelleri

Kırmızı yünlerle örebileceğiniz bir başka güzel örgü bere atkı modeli daha. iki düz, iki ters örgü tekniği ile saatler içinde böyle güzel bir takıma sahip olabilirsiniz.

orgu-bere-atki-modelleri

Desenlerle aranız iyiyse aynı rengin tonlarını kullanarak böyle bir takım örebilirsiniz. İsterseniz iki renkten de hazırlayabilir ve kışı daha şık bir şeklide geçirebilirsiniz.

son-moda-orgu-atki-bere-modelleri

Tabi ki kış denince kırmızı renkten örülmüş hırka, bere, kazak ve atkılar da daima en çok tercih edilenler oluyor. Kırmızının soğuk havalarda vazgeçilmez bir renk olduğunu söylemek gayet mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar