Örgü Battaniye Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

Keyif benim keyfim diyorsanız film izlerken üstünüze kendi ördüğünüz battaniyenizi alın ve akşamın tadını çıkarın. Serin havalarda sizi sıcacık tutacak örgü battaniye modelleri sayesinde hem ısınacak, hem de odanıza farklı bir hava katacaksınız. İstediğiniz renkte örebileceğiniz örgü battaniye modelleri ile hem boş zamanlarınızı çok iyi bir şekilde değerlendirmiş olursunuz, hem de terapi gibi gelen bu hobi ile stresinizden de kurtulursunuz. Sizin için seçtiğimiz örgü battaniye modelleri sayesinde en kısa sürede bir tane de siz örebilirsiniz.

orgu-battaniye

Kalp desenli bu battaniyeyi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

renkli-orgu-battaniyeler

Şiş dışında battaniye için tığ da kullanabilirsiniz. Kalp desenli örgü battaniye modelleri hem çocuklar, hem de koltuk, kanepe üzeri kullanmak adına güzel bir tercih olacaktır.

orgu-battaniye-ornekleri

Renk uyumunu tutturmanız halinde ortaya son derece şık örgü battaniyeler çıkacaktır.

orgu-battaniye-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hem şık, hem de soft renklerle harika görünen bu battaniyeyi biz çok sevdik. Örgü battaniye modelleri için ille yeni ipler almanıza gerek yok. Evdeki artık yünlerinize göz atıp onlardan da çizgili battaniyeler hazırlayabilirsiniz.

orgu-battaniye-modelleri (2)

Aynı rengin bir kaç tonuyla örebileceğiniz battaniyeler evinizin dekorasyonuna da uyum sağlayabilir.

orgu-battaniyeler

Motiflerle örülen battaniye örnekleri eskiden beri hemen her evde rastladıklarımızdan bir tanesi. Tığ işi örgü battaniye modelleri her zaman kullanışlı olmuştur.

motifli-orgu-battaniye

Motiflerle hazırlanmış örgü battaniye modelleri çok uzun yıllardır evlerimizi süslemeye devam ediyor. Hem nostaljik, hem de kullanışlı bir model arıyorsanız tığ işi bu battaniye modelini tercih edebilirsiniz.

orgu-battaniye (2)

Sitemizin hobi kategorisinde pek çok farklı örgü battaniye modelleri bulabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar