Örgü Battaniye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Koltuğunuza uzanıp sevdiğiniz bir filmi izliyorsunuz ve birden üşüdüğünüzü hissettiniz işte tam da o anda yanınızda harika bir örgü battaniye olması ne kadar da güzel olur öyle değil mi? Koltuklarınızla ve evinizin dekorasyonuyla uyumlu renklerde örebileceğiniz örgü battaniye modelleri üşüdüğünüzde imdadınıza koşacağı gibi, aynı zamanda çok da şık dekoratif aksesuar olacaktır. İster sadece haraşo örün, isterseniz lastik örgüsü ile başlayın. Yapmanız gereken şey kocaman bir şiş almak ve işe koyulmak. İsterseniz en kalın şişlerle de çok kısa sürede battaniye örebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz örneklerden de yola çıkabilirsiniz, kolay gelsin.

krem-rengi-orgu-battaniye

Renkli örgü battaniye modelleri evin her alanında kullanılabilir olduğundan son derece işlevseldir. Özellikle salonda ve yatak odasında battaniyelerle dekorasyonunuza çok farklı bir hava katabilirsiniz.

motifli-orgu-battaniyeler

Evinizdeki renklere uyumlu tek renk bir battaniye çok şık olabilir. Mavi tonlarındaki battaniyeler hem çok soft görünüyor, hem de oldukça şık duruyor. Siz de eve uygun renkte yünler alarak hemen bir tane örmeye başlayabilirsiniz.

orgu-battaniyeler

Çok kalın şişler battaniye örmek için en ideal olanlarıdır Örgü seven ancak sabırsız olan bayanlar için kalın şişlerle çabucak örülen battaniye modeli son derece uygun olabilir.

orgu-battaniye-modelleri (2)

Sıra sıra renklerden örülmüş bu battaniye modeli en popüler olanlardan bir tanesi. İsterseniz evinizde bulunan artık yünlerinizi kullanarak da benzer bir model hazırlayabilirsiniz.

orgu-battaniye-modelleri (3)

Sponsorlu Bağlantılar

Renk renk battaniyelere bir örnek daha. İsterseniz aynı tonlarda ve modelde bir kilim de örebilir ve takım oluşturabilirsiniz.

orgu-battaniye-modelleri (4)

Modelleri yakından görmek için resme tıklayabilir ve renk renk tığ işi battaniyenin nasıl örüldüğünü daha yakından görebilir, örnek çıkarabilirsiniz.

orgu-battaniye-modelleri

Kalın şişlerle örülebilecek en güzel battaniye modellerinden biri. Özellikle beyaz ve ekru tonları bu tip battaniyeler için en güzel renklerden bazılar.

orgu-battaniye-ornekleri

Pembe battaniyeler genellikle kız çocuklarınız için kullanabileceğiniz modellerden biridir. ebat olarak biraz daha küçük örebilir ve çocuğunuzun uykuya sıcacık dalmasını sağlayabilirsiniz.

pembe-orgu-battaniye

Artık iplerinizi değerlendirebileceğiniz, kareli battaniye modelini çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. İpin durumuna göre isterseniz tığ işi ile, isterseniz de şiş örgüsü ile hazırlayabilirsiniz.

renkli-orgu-battaniye

Örgü battaniye modelleri için sizlere sunduğumuz diğer yazılarımız da hem ilginizi çekebilir, hem de size farklı fikirler verebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar