Örgü Bere Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan örgü bere modelleri yaratıcı ellerde şekillendiğinde hepimiz onlara bayılıyoruz. Pek çok modacının da örgü dünyasına el attığı kış mevsiminde siz de modaya ve trendlere uygun pek çok örgü bere yapabilirsiniz. Örgüden biraz anlamanız yeterli olacaktır. Çok karmaşık modellerden değil de, daha basit modellerden de stil sahibi bereler örebilirsiniz. Aşağıdaki numaralara basarak diğer modelleri de yakından görebilirsiniz. 

bayan-bere-modelleri

Desenli örgü bere modelleri de kış mevsiminin vazgeçilmezidirler. Özellikle kar motifli bereler hepimizin çocukluğundan beri klasik haline gelmiş motiflerdir. 

bayan-bere-ornekleri

Kalın şişlerle bir kaç saatte hazırlanan bereleri hemen giymek çok büyük bir keyiftir. İşte size hemen örebileceğiniz harika bir örgü bere modeli. Şişleri kapıp başlayın, ne duruyorsunuz?

bayan-orgu-bereler (2)

Hem desenli, hem de renkli bir berem olsun diyorsanız bu model tam da size göre. Her renk kıyafetinizle kolayca kombinleyebilir olduğunuz gibi tam bir kış klasiği olarak da saklayabilir ve her zaman kullanabilirsiniz.

bayan-orgu-bereler

Pastel tonlar veya kemik, taş renkteki bereler bu sene çok moda. Kulakların hemen altından sarkan örgü ipler de oldukça tarz duruyor doğrusu.

bayan-orgu-bere-modelleri

Klasik örgü bere modelleri arıyorsanız bu da sizin için diyebiliriz. Bu örgü bere modelini isterseniz erkekler için de örebilirsiniz. Oldukça unisex bir model. 

Sponsorlu Bağlantılar

gri-orgu-bere-modelleri

Mavinin sihirli dünyasıyla buluşmaya ne dersiniz? Beyaz kıyafetlerle veya jeanlerle kombin yapabileceğiniz nefis bir mavi bere. Göz alıcı olduğu kadar güzelliğinizi de ortaya çıkaracak bu modeli aynı renkte yapmak çok güzel olabilir. 

mavi-orgu-bere-modelleri

Pembe ve fuşya sevenlerdenseniz ve örgü örmeyi biliyorsanız bu modeli kaçırmamalısınız. Pek çok mağazada aynı modeli satılırken görürseniz şaşırmayın. Hemen örün paranız cebinizde kalsın.

orgu-bereler

Arkadan düğmeli oldukça farklı bir bere modeli. Gri ve siyah tonlarıyla örülmüş ama siz isterseniz tek renk veya başka renkleri bir araya getirerek de hazırlayabilirsiniz. Biraz cesaret ve biraz yaratıcılık lütfen.

Orgu-bere-modelleri

Tığ işi örgü bere modelleri de bu kış moda ve tabi ki kullanacağınız ipe göre yaz ve bahar mevsimleri için de benzer modeller örebilirsiniz. 

orgu-bere-ornekleri

 

Artık iplerinizle bile çeşit çeşit örgü bere modelleri hazırlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza bakarak modelleri yakından görme şansı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar