Örgü Çanta Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

2015 ilkbahar ve yaz aylarında bolca göreceğimiz örgü çanta modelleri, bayanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri harika bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Örgü ile arası iyi olanlar için çok kolay örülebilecek çantalar aynı zamanda pek çok ünlü markanın mağazasında da görülebiliyor. Verdiğimiz örgü çanta modelleri ile siz de kendiniz için kıyafetlerinize uygun renkler de var farklı tasarımlarda çantalar örebilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

orgu-cantalar

 

Küçük el çantaları hayatı kolaylaştırdığı gibi taşınması da zahmetsiz olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Farklı renklerde örebileceğiniz bu küçük çantaları boncuk ve pullarla da süsleyebilirsiniz.

orgu-canta-modasi

Tığ işi ile güller yaparak süsleyebileceğiniz harika çanta modelinin sapını isterseniz kahverengi deri tahtalar geçirerek de oluşturabilir veya sap kısmını da yine örgüyle tamamlayabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (2)

Çocuklarınız için evcilik oyunlarında kullanabilecekleri minik el çantaları yapabilir, içlerine oyuncaklarını veya kendi süs malzemelerini, tokalarını koyabileceklerini söyleyerek onları daha düzenli olmaya teşvik edebilirsiniz. 

orgu-canta-modelleri (4)

Bu heybe örgü çanta modelleri içinde en sık tercih edilenlerden biri. İsterseniz mutfakta içine ekmek koymak için de kullanabilirsiniz. Çorap veya ortalıkta durmasını istemediğiniz başka eşyaları toparlamak ve kapı arkasına asmak için de tığ ile bu şekilde bir heybe çanta örersiniz.

orgu-canta-modelleri (5)

Yün iplerinizi veya el işlerinizi koyabileceğiniz delikli bir örgü çanta modelini pek çok farklı ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. İster tığ ile delikli örgü teknikleri kullanın, isterseniz de basit işi örgüsü ile hazırlayın. 

orgu-canta-modelleri (6)

Hasır iplerle hazırlayabileceğiniz bu çantaları özellikle yaz mevsiminde tatil zamanlarında ya da plaja giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ebatlarını istediğiniz boyutta hazırlayabileceğiniz çantalar son derece şık. 

orgu-canta-modelleri (7)

Sponsorlu Bağlantılar

Merserize iplerle kendinize heybe tarzı yazlık pek çok çanta örebilirsiniz. Özellikle yazlık elbiselerinizle kombin yapabileceğiniz bu çanta modelleri sayesinde şıklığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (8)

Okula giden bir çocuğunuz vara bu kapaklı çanta modeli örgü teknikleri ile kolayca hazırlanabilir. Aynı zamanda siz de günlük hayatınızda gayet konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (9)

Kalın merserize iplerle ve kalın tığ ile örebileceğiniz harika bir çanta modeli. Yaz için ve baharda severek kullanabileceğiniz bu çantayı değişik renklerde hazırlayabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (10)

Hasır çantaların modası asla geçmez ve her zaman da konforlu bir kullanıma sahiptir. aynı zamanda uzun süre kullanıma da uygun bir dayanıklılığı vardır. 

orgu-canta-modelleri (11)

Ders kitaplarınızı veya dergilerinizi koymak için bu şekilde bir çanta örebilir ve evinizde bir kenarda dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (12)

İşe giderken ya da gezmeye giderken gayet şık bir şekilde kullanacağınız bu çan ta modeli her zaman elinizin altında olmalı. İstediğiniz renkte örüp kıyafetlerinize göre hazırlayıp kombin yapabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri

Çocuklar için öreceğiniz çanta modellerinden birini basit haraşo örgüyle hemen örebilirsiniz. Üzerinde çiçek motifi veya bir broş da koyabilirsiniz.

orgu-canta-örnekleri

Bozuk para koymak veya dikiş malzemeleri saklamak için de böyle küçük bir çanta örebilirsiniz. Ortalıktaki ufak tefek şeyleri kaldırmak için gayet iyi bir yöntem olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar