Örgü Çantalar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Örgü çantalar pek çok bayanın günlük hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda şık görünmelerini sağlayan aksesuarlardan biridir. Özellikle bahar ve yaz mevsiminde sıklıkla kullanılan örgü çantalar artık kış mevsiminde de karşımıza çıkıyor.

bayan-orgu-canta

 

Büyük çanta modası devam ettiği için örgü bilen bayanlar kendilerine kocaman çantalar örüyor ve deri sağlar geçirip içlerine de astar dikiyorlar.

bayan-orgu-canta (2)

Harika çanta modelleri yaratan becerikli hanımlar için biz de bir katkıda bulunalım istedik ve pek çok örgü çanta modelini sizler için bir araya getirdik. Çok basit örgü tekniklerinden yapabileceğiniz çantalar olduğu gibi, motifleri bir araya getirerek de gayet renkli ve şık bir çantaya sahip olabilirsiniz.

bayan-canta-modelleri

Birden fazla çanta örerek bu bahar ve yaz mevsiminde her kıyafetinize uygun, kombin yapmanızı kolaylaştıracak renklere sahip modellere de sahip olabilirsiniz.

bayan-orgu-canta-modelleri (2)

Artık ipleri kullanarak örebileceğiniz bu çanta modelinin kenar kısımlarını isterseniz püsküllerle de süsleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak çantanın sapını isterseniz kullanmadığınız bir deri kemerle de şık bir hale getirebilirsiniz.

bayan-orgu-canta-modelleri (3)

Jean pantolonlarınızla kullanabileceğiniz bu çanta çok spor ve harika renklerden oluşuyor. tüm yaz aylarında severek kullanabilirsiniz.

bayan-orgu-canta-modelleri

Rengarenk iplerle kolayca örebileceğiniz bu örgü heyb çanta modelini isterseniz çocuklarınıza da hediye edebilir ve kitaplarını içine koymalarını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

bayan-orgu-canta-modelleri-2015

Plajda işinize yarayan bir çantayı da örgüden hazırlayabilir, güneş kremlerinizi, gözlüklerinizi ve okuyacağınız kitabınızı da çantanın içine koyabilirsiniz.

orgu-cantalar

Evdeki dağınıklıklar için harika sepetler ya da çantalar. Örgü modelleri içinde yünlerinizi ve yarım kalan işlerinizi ortalıktan toplamaya yarayacak harika çantalar hazırlayabilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (2)

Kısa saplı örgü el çanta modelini gül topları ile süsleyebilirsiniz. Sap boyunu ayarlayabilir veya çantayı biraz daha büyük boyutlarda örebilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (3)

Kolay tığ örgüsü sayesinde kendinize pek çok farklı çanta modeli yapabilirsiniz. Omuzdan askııl ya da çapraz askıklı olarak kullanabileceğiniz bu çantaları okula giden çocuklarınız için de kullanışlı hale getirebilirsiniz.

orgu-canta-modelleri (4)

Tek omuz askılı bu çantanın kalın sapı kolay taşınabilmesini sağlarken tek renk olması da her renkteki giysilerle kombin edilmesini kolaylaştırıyor.

orgu-canta-modelleri

Dantel iplerden de yapabileceğinizin bu örgü süslemeleri kumaş çantalarınızın üzerine kolayca aplike edebilirsiniz.

orgu-canta-modelleri-2015

Kendi emeğinizle hazırladığınız bir çantayı kullanmak her zaman daha fazla mutluluk verir. Hem hobi olarak, hem de şıklığınıza katkıda bulunmak amacıyla örgü çanta modelleri ile kendinize güzel ürünler hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar