Örgü Çocuk Bere Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuklar renkli eşyalara bayılırlar. Tabi ki kendi kıyafetlerinde de aynı renkleri bir arada görmeyi severler. Onların o masum ve hayat dolu hallerine renkler yakışmaz mı hiç. Örgü çocuk bere modelleri de onların en sevdiği hayvan figürlerinden veya üstü çiçekli modellerden  oluştuğunda ortaya çok sevimli görüntüler çıkıyor. İster bebeğinize, ister küçük çocuğunuza, onun çok hoşuna gidecek rengarenk bereler örebilirsiniz. Örmesi son derece basit olan modeller sayesinde onları sevindirebilir, hem de soğuklardan korumuş olursunuz. Verdiğimiz örneklerden yola çıkarak siz de kendi yaratıcılığınızı kullanıp bambaşka modeller de yaratabilirsiniz. Biraz hayal gücü yeterli olacaktır, kolay gelsin.

cocuk-bere-modeli

Bebeklerinizin kulaklarını soğuktan koruyan bu bere modeli hem çok basit, hem de kolayca örülebildiği için farklı renklerde birkaç tane birden hazırlayabilirsiniz.

bebek-bere-modelleri

Ördüğünüz bereleri isterseniz tepeye tığ işi bir çiçekler veya berenin üzerine geçireceğiniz bir kurdeleyle de zenginleştirebilirsiniz.

bebek-orgu-bere-modelleri

Tığ ile hazırlayabileceğiniz bu şapka modelinde harika güllerle siz de şapkanın üzerini bu şekilde süsleyebilirsiniz. Gül ve yapraklar basitçe örülmüş bu şapkaya harika bir güzellik vermiş.

cicekli-orgu-bere-modelleri

Çilek şeklinde bu bereyi siz de düz örgü yöntemi ile örebilirsiniz. Ucuna da yine örerek oluşturduğunuz küçük bir çilek ponpon eklemeniz daha da sevimli bir hale getirmenize neden olacaktır.

cocuk-bere-modelleri

Çocuk şapkalarında en çok güller ve hayvan figürleri kullanımı yaygın. Tığ ile çok basit bir şekilde yapabileceğiniz bu gül motiflerini siz de çocuklarınızın şapkalarına dikebilirsiniz.

cocuklar-icin-orgu-bereler

Pirinç örgüsü hem çok basittir, hem de hemen her örgü çeşidinde sıkça kullanılır. Bu şapkada da isterseniz pirinç örgüsü kullanabilir ve ucuna da bu şekilde kiraz ponponlar yapabilirsiniz.

cocuk-orgu-bere-modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklar eğlenceli şeylere bayılırlar ve bu yüzden siz de öreceğiniz şapka ve bereleri onlara ilginç gelecek modeller arasından seçebilirsiniz.

orgu-bereler

Sevdiği bir hayali karakteri örebileceğiniz gibi, kendiniz de yaratıcılığınızı kullanarak resimdeki gibi komik ve eğlenceli şapkalar yapabilirsiniz.

orgu-bere-modelleri (2)

Kış için kolayca hazırlayabileceğiniz bu modeli istediğiniz renkte uygulayabilir veya çift renkli de yapabilirsiniz.

orgu-bere-modelleri

Beyaz veya açık pastel tonların üzerine bu şekilde renk geçişleri yapmak çok güzel göründüğü gibi bebeklere de çok yakışıyor. Kulak kısımlarına da isterseniz resimdeki gibi bağcıklar yapabilirsiniz.

orgu-cocuk-bere-modelleri (2)

Kulaklıklı şapkalar çocukların en sevdikleri arasında yer alıyor. Siz de bu şekilde kulakçık örebilir ve kurdelelerle onları daha da belirgin hale getirebilirsiniz.

orgu-cocuk-bere-modelleri (3)

Kendiniz de verdiğimiz örneklerden yola çıkarak çok daha farklı ve güzel modeller yaratabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve örgü bilginizi kullanarak çocuklarınızı mutlu edebilir ve sıcak tutabilirsiniz.

orgu-cocuk-bere-modelleri (4)

Atkı ve bere takımları da çocuklar için gayet uygun olabilir. Yan tarafına gül iliştirilmiş bu bereyi farklı bir renkte de örebilir veya gül kısmını da değişik bir renkte uygulayabilirsiniz.

orgu-cocuk-bere-modelleri (5)

Hayvan figürlü örgü şapka modelleri içinde bu model çocuğunuzun çok hoşuna gidebilir. Severek takabileceği bu modeli siz daha da farklı renklerle yapabilirsiniz.

orgu-cocuk-bere-modelleri

Her zaman hayvan figürlü bere ve atkılar çocuklar için en iyi tercih olmuştur. Siz de çocuğunuzun sevdiği hayvanın figürünü öreceğiniz bereye uygulayarak onu ekstra sevindirmiş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar