Örgü Eldiven Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ellerimiz üşüdüğünde onları sıcacık tutan eldivenlerimiz olmazsa olmazlar arasındadır. Soğuk kış mevsiminde elleri korumak için çeşit çeşit örgü eldiven modelleri sunuyoruz. Kimisi parmak uçları kesik modellerden, kimisi bileğin çok üstünde biten uzun modellerden, kimisi renkli, kimi de sade modellerden oluşuyor. Her ihtiyaca ve her yaşa uygun eldiven modelleri tercih edebilir, rengarenk yünlerle veya tek renk iplerle kıyafetlerinize, örgü atkı ve bere modellerinize uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

orgu-bayan-2015-eldiven

Çok eski yıllardan beri hayvan figürlü veya kilim desenli örgü eldiven modelleri çok popülerdir. Çoluk çocuk, genç ve yaşlı herkes severek kullanır. Örmesi biraz zahmetli olsa da bir tane olması hiç fena olmaz

kirmizi-orgu-eldivenler

Kilim desenden bahsetmişken, genç kızların çok severek kullandığını ve giysilerine uygun renktekileri tercih ettiğini de söyleyelim. 

orgu-eldiven

Kesik eldiven modellerinden olan ve parmak uçlarını şapka gibi kapatan bu modeli severek öreceğiniz gibi kullanırken de çok memnun kalacaksınız.

orgu-eldivenler

Parmak ucu olmayan eldivenlerin boylarını dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Aynı model ve renkten bir de saç bandanası da yapmanız halinde gayet şık bir görüntü elde edersiniz.

orgu-eldiven-modasi

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi örgü eldiven modeli her kıyafetle harika bir uyum sağlayacaktır. İster siyah, isterseniz de beyaz kaban veya montlarınızla kullanabilirsiniz.

orgu-eldiven-modelleri (2)

Çocuklar için sevimli hayvan dostlarını işlediğiniz örgü eldiven modelleri çok kullanışlı olacaktır. Ellerini korurken aynı zamanda biraz eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

orgu-eldiven-modelleri (3)

Tığ işi ile de bahar ve sonbaharda kullanabileceğiniz son derece şık bir eldiven örebilir, aksesuar niyetine de kullanabilirsiniz.

orgu-eldiven-modelleri

Kar motifi her zaman örgü eldiven modelleri bakımından favoridir ve hemen her ülkede de popülerdir. Siz de kırmızı, beyaz ve siyah renklerini kullanarak kendinize güzel bir eldiven örmeyi düşünebilirsiniz.

orgu-eldiven-ornekleri

Genç kızlar için harika bir model. Görüntüsü biraz karışık gibi olsa da aslında son derece basit bir eldiven diyebiliriz. deneyin göreceksiniz.

örgu-eldiven-modelleri

Parmak uçlarının açıkta kaldığı örgü eldiven modelleri kış için tarz yaratmak adına iyi bir fikir. Ebruli iplerle hazırlarsanız düz renk kıyafetlerinizin hemen hepsiyle kullanma şansınız da artar.

Sponsorlu Bağlantılar