Örgü Hırka Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Örgüden anlayanlar için pek çok farklı model sayesinde tarz oluşturmak mümkün. Basitçe hazırlanan örgü hırka modelleri hem eteklerle, hem pantolonlarla, hem de elbiselerle kombinlenebildiği için her bayanın gardırobunda mutlaka bulunması gerekenlerden biridir. Her renkte hırka örerek giysilerinize uygun şekilde kullanabileceğiniz gibi, kış mevsiminin soğuk havalarından da kendinizi kormuş olursunuz. Kısa kollu, yarım kollu ya da uzun kollu hırka modelleri hazırlayabileceğiniz gibi, düğmelerle ve iğnelerle tutturabileceğiniz salaş hırkalar da örebilirsiniz. İri düğmeler bu sene çok moda olduğu gibi, etek iğnelerini hırkalarınızda kullanabilir veya hırkalarınız için özel iğneler alarak daha da şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

205-bayan-hirka-modelleri

Desenli bayan hırka modelleri örmeyi düşünüyorsanız o zaman 2015 yılında hayvan figürlerinin çok moda olduğunu ve özellikle oversized denilen salaş hırkaların çok popüler olduğunu hatırlatalım.

2015-orgu-hirka-modelleri

Motiflerden örülen hırka modelleri tüm dünyada büyük beğeni topladığı gibi aynı zamanda severek de giyiliyor. Jean pantolonlarla veya günlük spor kıyafetlerle gayet şık kombin yapabilirsiniz.

bayan-hirka-modelleri (2)

Moda olan hırkalardan biri de verdiğimiz bu örnek. siz de örmesi kolay olan bu hırkalarla çok şık ve dökümlü bir modele sahip olabilirsiniz.

bayan-hirka-modelleri

Kış zamanı soğuktan korunmak ve aynı zamanda şık olmak istiyorsanız pek çok rengi bir arada kullanabileceğiniz bu hırka modelini tercih edebilirsiniz. Bayan örgü hırka modelleri genellikle kişinin zevkine en yakışanı bularak hazırlandığı zaman daha severek kullanılıyor.

bayan-hirka-orgu-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kalın iplerinizi yine kalın şiş ve tığlarla ördüğünüzde gayet şık bir hırka elde edebilirsiniz. Tek renk hırka örmeniz de kombin konusunda size kolaylık sağlayabilir.

bayan-orgu-hirka-modelleri

Ceket şeklinde hazırlanmış bu hırkayı iş yerinizde de çok severek kullanabilirsiniz. Klasik kumaş pantolon veya eteklerinizle de şık kombinler yapabilirsiniz.

bayan-uzun-orgu-hirka-modelleri

İki renk geçişi olan bu hırkalar bahar ve yaz akşamları için çok şık görünmenize yol açacağı gibi renk geçişi sayesinde büyük beğeni de toplayabilirsiniz.

orgu-hirka-modelleri (2)

Sezonun en moda bayan örgü hırka modelleri içinden özellikle lacivert ya da koyu mavi tonlarında örerek açık renkli elbise veya kıyafetlerinizde çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

orgu-hirka-modelleri

Desenli hırkalar da bir klasiktir ve asla zamanı geçmez. Moda trendleri ne olursa olsun, gardırobunuzda mutlaka böyle bir hırka modeli bulundurmalısınız.

orgu-hirka-modelleri-2015

Bazı renklerin modası geçmez. Örneğin krem ve bej tonlarında bir hırka da aynı şekilde dolabınızda uzun zaman kullanışlı şekilde yerini alabilir. Daha fazla örgü hırka modelleri arıyorsanız hobi  kategorimize bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar