Sponsorlu Bağlantılar

Sokaklarda dolaşırken gözünüze takılan pek çok örgü kazak modeli vardır muhtemelen. Pek çok marka koleksiyonlarına örgü kazak modelleri de eklemeye başladı ve bu nedenle kış mevsimleri de artık yumuşacık ve sıcacık geçiyor. Eğer hazır almaktan yana değilseniz sizin için hazırladığımız örneklere bakarak kendi kazağınızı da örebilirsiniz.

2015-orgu-kazak-modelleri

Seneye damgasını vuran kazak modelleri çoğunlukla salaş görünümde olduğundan, bol kazaklar örerek işe başlayabilirsiniz. Renk konusu ise tamamen size kalmış. Tabi ki tek renkten öreceğiniz kazakları daha fazla kombinde kullanacağınızı da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

2016-orgu-kazak-modelleri

Tamamını düz öreceğiniz örgü kazak modelleri için bilek kısımlarında bir ayrıcalık yapabilir ve bu bölümlere farklı örnekler koyabilirsiniz. Tüm kazağınızın havasını değiştireceğinden kuşkunuz olmasın.

bayan-orgu-kazak-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kareli gömleklerinizin üzerine giymek için böyle bir sarı örgü kazak hazırlamak eminiz çok zamanınızı almayacaktır. Sokak modası için de gayet uygun olan bu renk ve modeli biz çok sevdik.

orgu-kazak

Beyazın modası hiç geçmeyeceğinden ve kışa en çok yakışan renk olduğundan hafif salaş, beyaz bir örgü kazağa eminiz hayır demezsiniz.

orgu-kazak-modelleri

Tabi ki, siyah severim diyenler için tayt ve dar pantolonlar üzerine giymek için mutlaka siyah ya da koyu lacivert tonlarda bol ve uzun bir bayan örgü kazak modeli hazırlamalarını tavsiye ediyoruz.

orgu-kazak-modelleri-bayan

Dirseklerdeki kalp desenleri ve bileklerdeki diğer desenler kazağın sıradanlığını bir anda yok etmiş. Siz de örgü kazak modelleri için bu tip farklılıklar yaratabilirsiniz. 

yeni-orgu-kazakmodelleri

Diğer makalelerimizde size ilginç gelecek ve çok beğeneceğiniz pek çok örgü kazak modeli bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar