Örgü Kazak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kış için sıcak tutacak ve aynı zamanda şık görünmenize yol açacak kazak modellerini basit örgü yöntemlerini kullanarak hazırlayabilirsiniz. Örgü kazak modelleri için sezonun en beğenilen renkteki yünlerini kullanabilir veya sadece ebruli renklerle bile çok şık görünen modeller elde edebilirsiniz. 2015 yılında örgü kıyafetler oldukça moda olduğundan siz de kemik rengi veya bej, ekru gibi yünlerle pek çok kazak örebilirsiniz. Kalın şişlerle kısa sürede örebileceğiniz örgü kazak modellerine sayfamızdan bakabilir, beğendiğiniz birini örmeye başlayabilirsiniz.

2015-bayan-orgu-kazak-modelleri

Pembe yün kazaklar her zaman jeanlerle kombin yapılabildiği gibi, baharda serin akşamlarda eteklerinizin üzerine de giyebileceğiniz çok güzel bir kıyafet olabilir. Pastel tonlar bu sene yine moda. 

bayan-orgu-kazak

İç içe geçmeli bir modele sahip olan bu kazağı istediğiniz renkte hazırlayabilirsiniz. Hem çok şık, hem de farklı bir kazak elde edeceğini gibi kombin konusunda da her kıyafetle uyum içinde kullanabilirsiniz. 

bayan-orgu-kazak-modelleri

Burgu örgüyü biliyorsanız kolayca bu kazağı örebilirsiniz demektir. Beyaz veya ekru tonlar kazakları her kıyafetle kullanmanızı kolaylaştıracağı gibi, 2015 bayan örgü kazak modelleri içinde en popüler renklere de sahip olmuş olursunuz.

bayan-orgu-kazak-ornekleri

Tığ ile bir günde örebileceğiniz bu kazağı istediğiniz renkte ve ebatta örebilirsiniz. Son derece modern ve arz bir kazak sahibi olacağınız gibi, büyük beğeni de toplayacaksınız. 

guzel-orgu-kazak-modelleri

Kısa kollu kazakları kış mevsiminde de kullanabilirsiniz. İsterseniz bahara uygun bir iple de benzer modelleri örebilirsiniz. Gri tonlarını kullanırsanız kumaş pantolon ve eteklerle de kombin yapabilirsiniz. Son moda örgü kazak modelleri her vücut tipine uygun farklı tarzları bulmayı kolay hale getiriyor.

kisa-kollu-orgu-kazak-modelleri

Gömleklerinizin üzerine giymek için bol yakalı ve boğazlı bu salaş kazağı örebilirsiniz. Çok moda bir model olmasının yanı sıra örgüsü ile de oldukça şık duruyor. Örgü kazak örnekleri ile alakalı görsellere bakmak tercih yaparken zorlanmanızı engeller.

kolsuz-orgu-kazak-modelleri

İşe giderken giymek için siyah ve gri tonlarda kazaklar idealdir. Örgü kazak modelleri kombin açısından zengin bir seçeneğe sahiptirler. Siz de bu kazak modelini mutlaka denemelisiniz.

orgu-kazak-modeli

Motifli rengarenk kazakları ister kızınıza, isterseniz de oğlunuza örebilirsiniz. Tabi ki kendiniz ve eşiniz için de aynı şekilde kazaklar hazırlayabilir ve kış mevsiminde sıcacık kalabilirsiniz.

orgu-kazak-örnekleri

Siyah pantolon veya taytlarla giyebileceğiniz renkli bayan örgü kazak modelleri kullanış bakımından sizi mutlu edecektir. Kıyafetlerinizi tamamlayacak renkteki iplikleri tercih ederseniz pek çok kombin yapmanız da kolay olur.

Sponsorlu Bağlantılar