Sponsorlu Bağlantılar

Örgü örmek her zaman rahatlatır. Pek çok bayan stres atmak için örgü örmeyi seçer ki hiç de haksız değillerdir. Canlarını sıkan her şeyden bir anlığına uzaklaşır, sonrasında da rehabilitasyona girmiş kadar iyi hissederler kendilerini. Tabi ki sonuç rahatlamak dışında nefis kıyafetler ve aksesuarlar elde etmek anlamına da geliyor. Örgü şal modelleri 2016 yılında da hanımları rahatlatacak örgülerden biri.

2016-orgu-sal-modelleri

Her ne amaçla olursa olsun örgü modelleri bayanlar için güzel bir uğraştır. Ayrıca her tarza uygun modeller bulunması da örgü örmeyi daha da keyifli hale getiriyor. Ne renk ya da hangi model isterseniz bulmanız ve kolayca kendinize uyarlamanız söz konusu. Bira araştırma, biraz da çaba sonucunda kolaylıkla kendinize muhteşem şal modelleri hazırlayabilirsiniz.

kolay-orgu-modelleri

Tek renk ve kolay örgü şallar hazırlayabilir, hemen her kıyafetinizle uyum içinde kombinleyebilirsiniz. Tabi ki omuzlarınıza atmak dışında boynunuza da fular gibi dolayabilirsiniz ki bu sene çok moda olduğunu hatırlatalım.

kolay-orgu-sal-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Şiş ile örebileceğiniz şal modelleri kadar tığ ile de kolayca örebileceğiniz sayısız model bulmanız oldukça kolay. Örnek çıkarmayı biliyorsanız kolayca birden fazla şaka sahip olabilirsiniz.

orgu-sal

Şallarınızın ucuna ilik açıp, diğer ucuna da düğme dikerseniz resimdeki gibi çok hoş ve farklı bir şal elde eder, ayrıca boyunluk gibi de kullanabilirsiniz.

orgu-sal-modelleri

sal-modelleri

sal-modelleri-2016

Diğer örgü şal modelleri yazılarımıza göz atıp kendinize uygun bir model de bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar