Rengarenk Örgü Hırka Modelleri 2021

Sponsorlu Bağlantılar

Kışın en güzel aktivitelerinden biri de hiç kuşkusuz örgü örmek. Rengarenk yumuşacık iplerle meşgul olmak, ortaya sevdiğimiz güzel kıyafetler veya işimize yarayan işlevsel ürünler çıkarmak elbette hoşumuza gidiyor. En çok da kazak, hırka, bere ve atkı gibi kış mevsiminde en çok ihtiyacımız olan örgülerle meşgul olmayı seviyoruz. Size rengarenk örgü hırka modelleri 2021 trendlerin hakkında bilgi vermek için hazırladığımız yazımızda hangi modellerin öne çıkacağını görebilirsiniz. Kısa veya uzun tamamen ihtiyacınıza uygun pek çok örgü hırka modelini yazımızdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. 

bayan-hirka-modelleri

Kemerle kullanılan düğmesiz örgü hırka modelleri özellikle pantolon ve etek üzerlerinde çok şık duruyor. Gömlek ve basic tişörtlerinizin üzerine giyebilirsiniz. 

bayan-orgu-hirka-modelleri

Tabi ki kış denince salaş hırka olmazsa olmaz. Her yaştan kadınların sevdiği salaş hırkalar evde ve dışarda sevilerek giyiliyor.

orgu-hirka-modelleri-2021

Renkleri cesurca kullanabilir, hem artık yünlerinizi değerlendirebilir, hem de pek çok kıyafetinizle kombin yapabileceğiniz çok şık hırkalara sahip olabilirsiniz.

rengarenk-uzun-orgu-hirka

Sizi sıcak tutması bakımından uzun hırka modelleri tercih etmenizde fayda var. Renkleri dilediğiniz gibi kullanabilir, isterseniz kışa uygun motiflerle de hırkanızı süsleyebilirsiniz. 

salas-hirka-modelleri

Gri hırkanın kollarındaki renkler bir anda tarz bir örgü hırka yaratmış. Siz de böyle bol, rahat salaş hırka seviyorsanız bu renkleri deneyebilirsiniz. 

uzun-orgu-hirka-modelleri

Jean pantolon ve taba rengi botlar üzerine giymek için renk renk çizgili, motifli uzun hırka modelleri kullanın. 

Sponsorlu Bağlantılar