Trend Örgü Kazak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Renk renk örgü kazaklar kış mevsimini rahat geçirirken bir yandan da tarzımızı korumak adına oldukça önemlidir. Hemen her bayanın dolabında birden fazla renkte bulabileceğimiz örgü kazak modelleri trendleri yakalamaya devam ediyor. 2016 yılında pek çok moda firması koleksiyonlarında örgü kazaklara yer verdiği gibi, becerikli hanımlarımız da boş durmuyor ve kendi kazaklarını kendileri hazırlıyorlar.

2016-bayan-kazak-modelleri

Örgü örmek hoşunuza gidiyorsa ve kış için daha iyi bir hobiniz yoksa, sadece akşamları bile kendinize kazak örebilirsiniz. Bayan örgü kazak modelleri konusunda trendlerden bahsederek sizi biraz olsun yönlendirelim istedik. Bu sene taytların üzerine veya dar jean pantolon üzerine giyilebilecek bol ve iri şişlerle örülmüş kazaklar oldukça moda. Kollar daha bol ve boğaz kısmı da sıkı değil.

2016-kazak-modelleri

Renklere gelecek olursak bu sene gri, kemik rengi, bej, krem, petrol mavisi gibi renkler biraz daha ağırlıklı diyebiliriz. Elbette kendi tarzınıza uygun farklı renkler de kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri bayan resimlerimize bakarak kendiniz de model çıkarabilirsiniz. 

bayan-orgu-kazak-modelleri degisik-orgu-kazak-modelleri guzel-kazak-modelleri guzel-orgu-kazak-modelleri orgu-kazak-modelleri-2016

Daha fazla model görmek için hobi bölümümüzdeki örgü örneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar