Mutlu İlişki Formülleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın erkek ilişkileri zordur ve bir ilişkiyi yürütmek çoğu zaman savaş benzeri bir duruma dönüşebilir. Herkes mutlu olmak için başladığı ilişkisine aynı şekilde devam etmek ister ama günümüzde mutsuz beraberliklerin sayısını gördükçe bunu başaran insanları da mumla arar hale geldik. Mutlu bir ilişkiye sahip olmak için yapacağınız pek çok şey var. İşte sizin için seçtiğimiz ilişki tüyoları:

iliskileri-canlandirmak

Öncelikle sevgili değil, arkadaş olmalısınız. Aynı durum evlendiğinizde de geçerli. Birbirinin en yakın arkadaşı olmayı öğrenmelisiniz.

İlişkilerde oyunlar oynamalı, rutini olabildiğince kırmalı ve beraber eğlenmelisiniz. Eğlencenin olmadığı yerde mutlu bir ilişki de aramayın.

mutlu-iliskiler

Size fikrini açtığında onu can kulağıyla dinleyin ve söyledikleri size uygun değilse bile onu anlamaya çalıştığınızı hissettirin.

Fikirlerine karşı çıkmasanız bile ona saygı duyduğunuzu mutlaka gösterin.

Uzak kalsanız bile, en yoğun anlarınızda dahi ona mesajlar göndermeyi veya kısa telefonlar açmayı ihmal etmeyin. Onu önemsediğinizi hissetmesini sağlayın.

mutlu-iliski-formulleri

Güven duygunuzu zedeleyecek bir şey yapmadığınız sürece ilişkinizin her zaman yürüme ihtimali vardır, unutmayın.

Ona her zaman iyi sözler söyleyin, güne iyi başlamasını sağlayın, cesaretlendirin ve asla eksiklikleri ya da zayıf yanlarıyla dalga geçmeyin.

Birlikte planlar yapıp, hayal kırmayı ihmal etmeyin. Sürprizler yapmanız da ilişkinizi canlı tutacak ve mutluluğunuzu pekiştirecektir.

iliskiyi-canli-tutma-yollari

Yatağa asla küs girmeyin ve tartışmaları çok fazla uzatmayın. Gönül almayı da, özür dilemeyi de bilin.

Ona hayatınıza kattığı güzellikler için teşekkür edin.

Her konuşmanızda ve her koşulda olabildiğince pozitif davranın. İlgi alanlarını takip edin, hobilerine destek verin ve işe giderken birbirinizi öpün.

Sponsorlu Bağlantılar