Sponsorlu Bağlantılar

İlişkinizde bir süredir sorunlar var ama bir şekilde geçeceğini veya üstesinden geleceğinizi düşünüyordunuz ki, o öldürücü darbe geliverdi değil mi? Hiç beklemediğiniz veya o dereceye gelmediğini düşündüğünüzde sevgilinizin size ayrılmak istediğini söylesin istemezsiniz herhalde. O zaman ayrılık sinyalleri çalarken uyarıları dikkate alıp ani bir müdahale paketi hazırlamanızda fayda var. Ayrılma sinyallerinin neler olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Bolca Susuyorsanız

Bu durum en önemli sinyaller arasındadır ve konuşacak bir şeyi kalmamış çiftlerin ayrılıkları da neredeyse kaçınılmazdır. Bu tip durumlar sıklıkla yaşanıyorsa acil durum paketinizi açıp hemen yeni konular bulmalı veya ilişkinize yeni soluklar kazandırmak için kolları sıvamalısınız.

terkedilme-sinyalleri

Yatak Odası Heyecanı Bittiyse

Artık bir görev gibi seks yapmaya başladıysanız veya akşamları erkenden yatıp uyuyorsa, herhangi bir can sıkıntısını ya da iş stresini bahane ediyorsa, seks yapmak konusunda arzulu görünmüyorsa çanlar sizin için çalıyor demektir. Hemen ilgisini yeniden kazanmanın ve onu baştan çıkarmanın yollarını bulmanızda fayda var.

Eskisi Gibi Arayıp Sormuyorsa

Eskiden daha çok arardı diyorsanız, mesaj kutunuzda ondan gelenler sinek avlıyorsa her an terk edilebilirsiniz haberiniz olsun. Size karşı heyecanının azaldığını gösteren bu belirtilerle baş etmek zor olsa da imkansız değil, hadi gösterin kendinizi.

terketme-sinyalleri-nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar

Her Akşam Arkadaş Muhabbeti Başladıysa

İlkokul arkadaşını bile görmeye başladıysa vay halinize. Haftada veya ayda bir iki kez olan arkadaş toplantıları giderek arttı ve çeşitlenmeye başladıysa, adını sanını duymadığınız pek çok arkadaşıyla birdenbire özlem gidermeye başladılarsa emin olun yakın bir yerlerde bir şut ihtimali söz konusudur.

Fazla Mesailer Arttıysa

Bir anda işleri yoğunlaştıysa, eve daha geç gelmeye başladıysa veya sizin buluşma teklifinize toplantısı olduğunu söyleyerek cevap veriyorsa, başınızı alıp ellerinizin arasına, kara kara düşünme vakti gelmiş demektir.

Conflict.

Sık Sık Tartışıyorsanız

Arada bir olan tartışmalar artık bir rutin halini aldıysa ya da her naneden kavga çıkıyorsa işler epeyce zorlaşmış demektir. Eğer kavgaların süresi uzuyorsa veya size karşı çok daha kırıcı konuşmalar yapmaya başladıysa, evden çıkıp gidiyorsa ya da kavganın üzerine birkaç gün sizi arayıp sormuyor, sonrasında da gönlünüzü almak gibi bir girişimde bulunmuyorsa siz bir bardak soğuk su için, hararetinizi alır.

Alzheimer Belirtileri Gösteriyorsa

Bir anda bir unutkanlık hasıl olduysa, doğum gününüzü, evlilik yıldönümünüzü, çıkma gününüzü ve hatta randevunuzu dahi unutmaya başladıysa sizi de pek yakında unutmaya hazırlanıyor demektir, haberiniz olsun.

Sponsorlu Bağlantılar