Sponsorlu Bağlantılar

Hangimizin erkek arkadaşı ya da kocası yalan söylememiştir ki? Pek çok kereler, hem de gözlerimizin ta içine bakarak birbirinden afilli yalanlar söyleyen bu adamları severken, aslında söyledikleri yalanların da farkına varıyoruz. İşte pek çoğumuzun ezbere bildiği klasikleşmiş erkek yalanlarından seçmeler.

yalancı erkekler (750 x 400)

  • Gözlerini alamadığı kadınlara bakarken yakalandıklarında, olur mu hiç öyle şey cümlesiyle başlayan bir dizi yalanlar öbeğini hepiniz duymuşsunuzdur. Örneğin izlediği bir filmde hayranlık içinde kadın aktriste bakarken yakalanan erkeklerin kaçı sevgilisine “sen daha güzelsin” dememiştir acaba?
  • Güzel bir romantik akşamı, harika bir filmle geçirmek isteyen ve duygusal filmlerden çok hoşlandığını söylüyorsa gülümseyebilirsiniz. Zira dertlerinin filme izlemek olmadığını bildiğimiz gibi, duygusal filmlerden hoşlanmadıklarından da eminiz!

yalan söyleyen erkekler (750 x 400)

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gözünün sizden başkasını görmediğini ve asla başka bir kadınla ilgili düşünceleri olmadığını söyleyenler de en kötü yalancılarımız arasında ödüllü olanlardır. Kaşları dursa gözleri oynayan erkeklerin, her fırsatta bir değil, birçok kadını düşündüğünü ve hatta düşünmekle kalmayıp fırsatını bulduklarında başka atraksiyonlarda bulunduğunu bilmeyeniniz kaldı mı acaba?

kadın (750 x 400)

  • Gün geçtikçe kilo alıyorsunuz ama bir türlü veremiyorsunuz, üstelik en son aldığınız pantolonun fermuarı bile zor kapanıyor. Tüm bunlara rağmen eşiniz size hiç de şişman olmadığınızı ve kilo almış görünmediğinizi mi söylüyor, vakit kaybetmeden rejime başlayın. Sizinle kilo konusunda tartışma yaşamamak için ve sırf huzuru bozulmasın diye yalan söyleyen bu adamı alt etmek için hemen spor salonuna yazılın!

yalan (750 x 400)

  • Eşinizle çok önemli bir konuda çatır çatır tartışıp, olayı kökten temizlemek ve huzura ermek mi istiyorsunuz? Tabi ki, neden olmasın. Hemen bir aynanın karşısına geçip konuşmaya başlayabilirsiniz. Nasılsa eşiniz bu konuyu daha sonra konuşmanızı önereceği ve durumu geçiştireceğinden ve asla daha sonra konuşmayacağından, bu yalandan duyduğunuz nefreti aynadaki kendinize kusabilirsiniz!

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
EN KLASİK ERKEK YALANLARI
0%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (3 Votes)
100%