Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler her ne kadar bizi çok komplike ve karmaşık bir cins olarak görse de aslında biz de gayet sade ve anlaşılırız. En azından kendimiz için böyleyiz! Kafamızdaki o ideal erkek tanımı pek çok beyefendi için bir rüyadan ibaret olsa dahi biz bunun gerçek olmasını dileyip beyaz atlı prens masalına hala inanmakta ısrarcıyız. Ne mi bekliyoruz erkeklerden, işte bunları:

 ideal-iliski

Öncelikle saygı istiyoruz. Yani aradan kaç ay ya da kaç yıl geçtiğinin bu konuyla hiçbir ilgisi yok. Beraberliğimiz süresince bize saygı göstermenizi ve fikirlerimizi ilettiğimizde dinlemenizi istiyoruz. Dinliyormuş gibi yaptığınızda aslında sizi terk etme planları yaptığımızı bilseniz iyi olur!

  ayrilik-sebepleri

Tamam güzeliz ve harika bayanlarız ama biz yine de bu sözleri sizlerden her gün duyabiliriz, bizim için hiçbir sakıncası yok. Arada sıcak temas da iyi olabilir hani, şu kumandayı bırakıp da biraz saçlarımızı okşasanız fena olmaz, zira gece yatağa kumandayla girmeyeceğinizi hatırlatırız!

 ideal-erkek

Bize zaman ayırmalısınız, artık zamanlarınızı ya da boş zamanlarınızı bizimle geçirmeyin. Biz hobi bahçesi değiliz, bunu aklınızın bir köşesinde tutun ve maç izlerken de bize zaman ayırın. Maç sonucunu zaten öğrenmiyor musunuz?

 ideal-iliski-nasil-olur

Başarılarımızı egonuzu ortaya çıkarmadan kabullenmenizi ve bizi takdir etmenizi bekliyoruz. Maaşımız sizden fazla ya da statü olarak sizden daha yüksekteyiz diye bizi kıskanmanıza gerek yok. Biraz daha destekle o bahçeli evi beraber alabiliriz öyle değil mi?

 ideal-sevgili-nasil-olunur

Sponsorlu Bağlantılar

Romantizm kimin hoşuna gitmez ki? Gözlerinizi gözlerimize dikip, bir yandan saçlarımızı okşarken, bir yandan da güzelliğimize övgüler dizmeniz bilseniz bizi ne kadar mutlu ediyor. Beklenmedik anlarda gelip öpücük verseniz bir anda kocaman sarılsanız bir yeriniz mi eksilir?

 ask

İdeal kadın zırvalığından bıktık ve bizi kilolarımızla, kepçe kulaklarımızla, kocaman ayaklarımızla veya bir türlü şekle girmeyen saçlarımızla da sevin. Siz de muhteşem bir jön olmadığınıza göre bunu istemek bizim de hakkımız. Nasıl sizin göbeğinizden şikayet etmiyorsak, siz de kilo aldığımızda ne kadar da yakıştığını söyleyebilirsiniz, değişin biraz!

 ideal-erkekler

Yaşadığımız ilişkiyi yalnızca apartmandaki kapıcı biliyorsa elbette sorun. Bizi arkadaşlarınızla, ailenizle tanıştırmalı, Facebook sayfanızda beraber çekilmiş fotoğraflarımızı koymalı, profil ayarınızda ilişkisi var yazmalı. Başka kadınların sizi yem gibi görmesini istemiyoruz, hepsi bu.

 kadinlar-ne-ister

Seks yaparken küt diye olaya girmenizden de hiç hoşlanmıyoruz. Bu ön sevişme denen şeyi biraz daha uzun tutsanız daha da eğlenceli zamanlar yaşayabiliriz belki. Ayrıca seksten sonra poponuzu dönüp anında uykuya dalmanıza da acayip kılız bilesiniz!

kadinlar-erkeklerden-ne-ister

İlişkiler hakkındaki diğer yazılarımızı okumak için ilgili kategorimize de bakabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar