Sponsorlu Bağlantılar

Evlilik zor ve çok önemli bir karar olduğundan haliyle yapılan tüm hazırlıklar da bir o kadar zorlu geçiyor. Erkeklere oranla kadınların işleri bu anlamda daha zor. Modayla ilgilenen, güzelliğe önem veren, süslenmeyi seven her kadın elbette evlendiği gün dünyanın en güzel gelini olmak ister. Tepeden tırnağa her ayrıntıyla ilgilenen gelin adayları tabi ki senenin en moda gelin başı saç tokaları konusunda da seçici davranır.

gelin-aksesuarlari

Bir mücevher gibi pırıl pırıl parlayan ve saçları bambaşka bir havaya sokan gelin tokaları seçerken, saçınızın modelini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

gelin-basi-aksesuarlari

İlla taşlı toka seçmeniz gerekmiyor. Romantik biriyseniz veya düğün konseptiniz romantizm ögeleri barındırıyorsa o zaman iri fiyonk tokaları tercih ederek çok güzel görünebilirsiniz. 

gelin-basi-sac-aksesuarlari

Hangi mevsim olursa olsun gelin başı saç tokaları için çiçek modellerini unutmamak gerekir. Modası hiç geçmediği gibi, ister iri, isterseniz küçük çiçekli tokaları da her zaman kullanma şansınız var.

gelin-basi-tokalari

Taç şeklinde olan tokalar da pek çok gelinin tercihi oluyor. Zeytin dalları şeklinde tasarlanan ve altın rengi ya da gümüş tonlarında hazırlanan bu taçlar özellikle topuzlarda taç gibi duruyor.

gelin-tokasi

İnci modaya her açıdan hakim olmuş durumda ve gelin tokaları ve gelin taçlarında da bolca kendini gösteriyor.

sac-aksesuarlari

Topuzun hemen arkasına yerleştirilen bu tokanın tılsımlı bir tarafı olduğunu söylersek abartmış olmayız herhalde.

sac-tokasi

Hani tokayı takarsanız takın, neticede o gün en güzel gelin siz olacaksınız.Daha fazla toka çeşitleri için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar