Sponsorlu Bağlantılar

Kim ne derse desin düğününüzde en güzel gelin siz olacaksınız. Kimseye kulak asmayın ve tercihlerinizi kendi beğeninize göre yapın. İstediğiniz saç modelini kullanın, istediğiniz gibi bir gelinlik giyin ve tüm aksesuarlarınızı da kendiniz belirleyin. Gelin tokası arıyorsanız da size verdiğimiz örneklere bakıp ne tarz bir toka kullanacağınıza karar verebilirsiniz. 

en-guzel-gelin-tokalari

Topuz saç modelleri gelinliğinize daha uygunsa yana takılan bu büyük ve gösterişli tokaları tercih edebilirsiniz. Eminiz herkes tokanızın ışıltısına kapılacaktır. 

gelin-basi-aksesuarlari

İnci bu sene çok moda olduğundan gelin başı modeli seçiminize uygun incili bir toka da deneyebilirsiniz. Hem çok romantik, hem de trend, daha ne olsun!

gelin-tokalari

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin tokası denildiğinde elbette taşlar olmadan olmaz. Taşın yoğunluğu elbette size kalmış ama biz de tokalarda bu taş süslemeleri hem çok seviyor, hem de tavsiye ediyoruz. 

gelin-tokasi

Çiçek desenli bu toka örneği de özellikle ensede toplanan saçlar için gerçekten bir harika duruyor. Tabi ki duvak takacaksanız tokanızın görünüyor olduğundan emin olun. Duvaksız modeller için büyük modelleri de tercih edebilirsiniz. 

gelin-tokasi-odelleri

Tamamen saç modeliniz, gelinliğiniz ve duvağınıza göre gelin tokası seçmelisiniz. Büyüklük gözünüzü korkutmasın, abartılar gelinler için son derece şık duracak minik bir ayrıntıdır diyelim, rahatlayın.

tasli-toka

Artık açık saçlara da düğünlerde sıklıkla rastlıyoruz ve özellikle yan kısma takılan bu tip tokalar gelinlere bambaşka bir zarafet veriyor. 

Sponsorlu Bağlantılar