Sponsorlu Bağlantılar

2016 senesi feminen kadın akesuarlarının zirve yaptığı bir yıl olacak. Pek çok aksesuar sahneye yeniden ve son derece iddialı şekilde çıktığından siz de eksiklerinizi tamamlamaya şimdiden başlayabilirsiniz. Bu sene eldiven modelleri kış mevsimi dışında yazın ve bahar aylarında da çok moda olacak.

2015-eldiven-modelleri

Şapkalarla birlikte kullanılan eldiven modellerinde bilektten biten kısa modeller kadar dirseğin yukarısına kadar uzanan uzun eldiven modelleri de epey ilgi topluyor.

dantel-deri-eldiven-modelleri

İşlemeli siyah deri eldiven modelleri, gece elbiselerinde de kullanıldığından, uygun fiyata bulursanız mutlaka bir tane edinmelisiniz.

deri-eldiven-modelleri

Siyah dışında deri eldiven istiyorsanız özellikle kahverengi ve taba tonlarını tercih edebilirsiniz.

eldiven-modelleri

Tarz yaratmayı seven bayanlar için gazete baskılı bu saten uzun eldiven eminiz çok güzel bir tercih olacaktır. Aynısını bulamasanız bile kendiniz de benzer kumaşlardan alıp çok uygun fiyata diktirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

kislik-eldiven-modelleri

Kış için kısa örgü eldiven modelleri tercih etmek gayet akıllıca olacaktır. Bilek kısmındaki tüyler ve kürklü süslemeler olanları tercih edebilirsiniz.

parmaksiz-eldiven-modelleri

Parmakları açıkta bırakan bu uzun dantel eldiven modelleri siyah abiye elbiselerinizle beraber harika bir uyum gösterebilir.

pembe-saten-eldiven-modelleri

Saten eldiven modelleri seçecekseniz renk konusunda dilediğiniz gibi davranabilirsiniz. Sarı, pembe, zümrüt yeşili veya mavi eldivenlerinizi pek çok kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz.

son-moda-eldivenler

Sokak modasını takip edenler eminiz üzerinde zımbalar olan deri eldivenleri ellerinden düşürmeyecekler.

uzun-eldiven-modelleri

Uzun eldiven istiyorsanız triko veya örgü modelleri de rahatlıkla gün içinde kullanabilirsiniz. Pançolarla beraber çok şık durduğunu düşünüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar