Yaka Kolyeleri Modası

Sponsorlu Bağlantılar

Yaka kolyeleri son yıllarda popülaritesi artan ve 2015 yılında da çok kullanılacak olan aksesuarların başında geliyor. Bir kaç yıldır sokak modasını takip eden bayanlar pek çok takıyı aynı anda kombinleyerek harikalar yaratıyorlar. Gömleklerin yakalarının dışına takılan ve genellikle taşlı modellerden oluşan yaka kolyeleri sayesinde siz de kendi kombinlerinizi tamamlayabilir ve göz kamaştırıcı görünebilirsiniz.

2015-kolye-modasi

Yaka kolyelerini gömleklerinizin üstüne takabileceğiniz gibi, aynı zamanda manto, mont veya kabanlarınızın üstüne de çıkarabilirsiniz. Son derece büyük taşlı kolyeler kullanabilir ve giysi kombininizle benzer tonlarda ya da tamamlayıcı farklı tonlarda kolyeler seçebilirsiniz. Gözlük, küpe ve bileziklerinizle de tamamlayabilirsiniz. 

kolye

Kot gömlek modası 2015 yılında herkesi ele geçirecek gibi görünüyor ve haliyle kot gömleklerinizle uyum içinde kullanacağınız pek çok taşlı yaka kolyesi modeli de sizleri bekliyor olacak. İri taşlar ve üçgen şeklinde sallanan kolyeler jean gömleklerinizin üzerinde harika duracaktır.

son-moda-kolyeler

Taşlı kolyeler dışında yaka kolyesi olarak gümüş veya altın tonlarında borular şeklinde tasarlanmış kolyeler de tercih edebilirsiniz. Kazaklarınızın üzerinde hem çok hoş bir görünüm elde edebilir, hem de dore veya lame stilettolarınız ve jean pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. 

SONY DSC

Sadece gömlek ve kazak üstüne değil, kolyelerinizi gömleklerinizin içine takmak da bu sene oldukça moda. Bijuterilerden alabileceğiniz pek çok kolye modelini hem ucuza temin edebilir, hem de mevcut gömleklerinizi çok daha şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. 

yaka-kolye-modasi

Yaka kolyenizin aynısından bir bileklik kullanmak da son derece tamamlayıcı ve şık olabilir. Bol taşlı ve renkli kolyelerden mutlaka bir tane almalı ve kullanmalısınız.

yaka-kolyesi

Mavi taşı bu yaka kolyesi gerçekten çok şık ve mavi gömleğin üzerine olduğu gibi, beyaz gömleklerin üzerine de çok yakışır.

yesil-yaka-kolyesi

Zincir şeklindeki yaka kolyeleri de genç bayanların en çok kullandıklarından bazıları İster kuru kafalı ister kelebekli pek çok modelini rahatlıkla ve çok uygun fiyatlara bulabilirdiniz.

zincirli-kolye

 

Gold rengi seviyorsanız özellikle koyu renk gömlek veya kıyafetlerin üzerine takılan altın rengindeki yaka kolye modelleri tercih etmeniz gayet şık duracaktır. Diğer makalelerimize bakarak farklı aksesuarları nasıl kullanacağınız hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar