Sponsorlu Bağlantılar

 

Aksesuar düşkünleri 2015 yılında da yaşadılar, zira bu sene de bileklerimiz hiç boş kalmayacak. Birbirinden güzel bileklikler, bilezikler ve aksesuarlar kıyafetlerimizi tamamlamak için bize yardımcı. Abiye ya da spor kıyafetle takılabilen bileklik modelleri özellikle dore renkli bileziklerden oluşuyor. Saatlerle ve parmak ucu yüzüklerle çok şık görünen aksesuarlarla tarzınızı konuşturabilirsiniz.

2015-bileklik-modasi

Dore bileklikler pek çok bayan tarafından sevilerek kullanılıyor. Yine altın kaplamalı veya dore renge sahip olan saatlerle beraber kullanılan bileklikler hem çok tarz görünüyor, hem de modaya son derece uygun. bu sene bilekte boşluk bırakmadan takı takmak oldukça popüler.

2015-bileklik-modelleri

Bu tip zincir bilekliklerden birkaç tane alabilir ve hepsini aynı anda takabilirsiniz. Hatta aynı bilekliklerin kolyelerini de alarak kullandığınızda çok hoş bir görüntü de elde edebilirsiniz.

bileklik-modasi

Bilezikler 2015 yılında da çok moda. Onlarca bileziği aynı anda takabilir ve hatta altın rengi ile gümüşü birbiri ile uyum içinde kombin edebilirsiniz. Çok kolay bulabileceğiniz bu ince bilezikleri yaz ve sonbahar dışında kış mevsiminde de gömlekleriniz ve deri ceketlerinizle gayet şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

bileklik-modelleri

Deri bilekliklerin modası hiç geçmez. Çok eski yıllardan beri çeşit çeşit modellerde karşımıza çıkan bileklikler sayesinde deri kombinleriniz muhteşem görünebilir. Hem gömleklerle, hem yapay kürklerle, hem de deri ceketlerinizle kullanabilirsiniz.

bileklik-modelleri-2015

Klasik saatleriniz varsa sakın modası kalktı diye düşünüp çekmecelerden birine kaldırmayın Bu sene de klasik saatlerinizi bilekliklerinizle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Özellikle işe giderken, blazer ceket veya takım elbiselerinizle kullanacağınız bileklik modelleri ile kolayca kombin oluşturabilirsiniz.

en-yeni-bileklikler

Taşlı bilekliklerden hoşlanıyorsanız bu modeller sizin için çok şık olabilir. Pek çok farklı tasarımını bulabileceğiniz taşlı bilekliklerinizi hemen her mevsim kullanabilir, birbirinden farklı taşlara sahip olanları aynı zamanda kullanabilirsiniz.

son-moda-bileklikler

Taşlarla süslü bileklikleri farklı malzemeden yapılmış bilezik ya da bilekliklerle de kullanabilirsiniz. Tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz sürece aksesuar seçiminde özgür davranın.

Sponsorlu Bağlantılar