2016 Çanta Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların ayakkabı dışında çanta delisi olduğunu bilmeyen yoktur. Hemen her kıyafet için bir çantası olsun isteyen kadınların alışveriş tutkusu 2016 çanta modelleri sayesinde ayyuka çıkacağa benziyor. Kış itibariyle her mevsimde göz alıcı pek çok modelin vitrinlerde şenlik etkisi yaratacağını söyleyebiliriz. Kış mevsimi için genellikle büyük ve yumuşak deri çanta modelleri öne çıkarken, abiye kıyafetlerde kullanılan pullu, payetli ve işlemeli çantaların da günlük kombinlerde kullanılmaya başladığını belirtelim.

2016-canta-modelleri

Yumuşak deri çanta modelleri dışında, büyüklük konusunda sınırları zorlayan modelleri kış mevsiminde olduğu kadar yaz aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk konusunda çok fazla takıntı yapmaya gerek yok çünkü çantalar bu sene rengarenk.

2016-son-moda-cantalar

Zarf şeklindeki çantalar ve clutch modelleri hala gündemde kalmaya devam ederken, kısa saplı Birkin çanta modelleri de senenin en favorileri arasında yer buluyor. Tamamen tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun seçimler yapabileceğiniz modelleri hemen hemen tüm markalarda bulabilir, düşük bütçelerle de sezonun en trend çantalarına sahip olabilirsiniz.
2016-yazlik-canta-modelleri

Yaz mevsimi için bolca çizgili yani Marin desenli çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle şortlar ve parmak arası terliklerle şahane kombinler yapabileceğiniz modeller tatilde de şıklığınızı devam ettirmenizi sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

canta-modelleri en-yeni-cantalar en-yeni-canta-modelleri kisa-sapli-canta-modelleri pembe-canta-modelleri yazlik-canta-modelleri

Senenin en popüler çanta modelleri için diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Tabi ki sezon indirimlerinden faydalanmak için internetten online alışveriş yapabileceğiniz sitelere göz atmakta da yarar var.

Sponsorlu Bağlantılar