Her Bayana Lazım Siyah Kaban Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah dünyanın en asil rengidir hiç şüphesiz ancak bir de kurtarıcı bir yanı da vardır. Pek çok kıyafeti tamamlayan siyah kaban modelleri, her bayanın severek kullandığı giysilerin başında gelir. Özellikle modası geçmeyecek bir model yakaladıysanız değmeyin keyfinize, lime lime olana kadar giyersiniz.

 

2015-kaban-modasi

 

2015 kaban modelleri oversized tasarımları içerse de, klasik modellerden şaşmayanlar için her zaman bulunabilir olan siyah kabanlar vitrinlerden hiç inmiyor. Kışın her kıyafetin üstüne giyilebildiği için de kombin kolaylığı sağlıyor.

 siyah-kaban-modelleri

Deri pantolonlarla kombin edilebildiği gibi, Jean pantolonlarla da şahane duran siyah kaban modelleri, özellikle kalçanın hemen altında biten boyda olduğunda çok daha şık görünüyor. Tabi ki kısa elbiseler üzerine giyecekseniz elbise boyunuzun kaban boyunuzdan uzun kalmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

 2015-siyah-kaban-modelleri

İnce çoraplarla olduğu kadar elbiselerin altına giyilen diz üstü çorap modası ve bootie botlar siyah kabanlarınız için paha biçilmez bir kombin olacağı gibi, yaratıcılığınıza bağlı olarak boydan düğmeli kabanlar alıp her türlü kıyafetinizle de kullanabilirsiniz.

siyah-kaban-modelleri-2015

Kış için siyah bere ve siyah kaban çok iyi uyum gösterdiği için, özellikle uzun saçlı bayanların böyle bir kaban almaları tarzlarını yansıtmak için iyi bir seçim olabilir.

siyah-kaban

En güzel modelleri bulabileceğiniz sitemizde bayan kaban modelleri hakkında diğer yazılarımız da size yardımcı olabilir. Modadan uzak kalmamak için bizi takip edin.

 

Kaban modelleri ile ilgili diğer yazımızı okumak için tıklayın. 

Sponsorlu Bağlantılar