İçine Leopar Kaçan Kadınlar

Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılında salgın haline gelen leopar desen her yerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tüm kadınların bayılarak kullandığı leopar desen, ayakkabılardan fularlara, gece elbiselerinden çantalara kadar her şeyi etkilemiş durumda.

leopar-desenli-fular

2015 kış modası kaban modellerinde de karşımıza çıkan leopar desen en çok çanta ve ayakkabı modelleri ile vitrinleri süslerken, bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan fularlarda da en sık kullanım şeklini bulmuş durumda. Ne yalan söyleyelim, leopar desenli her şey bizi daha da seksi ve dişi kılıyor.

leopar-desenli-canta-modelleri

Son moda takılarda da leoparın etkisini görmek mümkün. Bileziklerde ve saatlerde de bolca leopar desen kullanan tasarımcılar dur durak bilmiyor. Kadınların bu şehvetli tutkusunu kaşımakta ısrarlı olan modacılar boş durmuyor ve tabi ki elbiselerde de bizi leopara boğmaya devam ediyor.

leopar-desenli-ayakkabi-modelleri

Eteklerde ve güneş gözlüklerinde dahi leopar kullanmaktan kaçılmaması, önümüzdeki sezonda da kadınların bolca leopar desenli kıyafet ve aksesuar kombini yapacaklarının işaretini veriyor. Alışveriş yaparken, gardırobunuzda kombin yapabileceğiniz leopar desenli ürünlere de yer açmanızı tavsiye ederiz.

leopar-desenli-elbise-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İtiraf edelim ki leopar desen eteklere çok yakışıyor. Hele de Kot ceketlerle birlikte kullanıldığında gerçekten çok farklı ve cool bir hava verdiğini söylemeliyiz.

leopar-desenli-etek-modelleri

Saatler bile artık leopar modasının etkisi altında. Hem de sadece bayan saatleri değil, bildiğiniz erkek saatleri de aynı modadan nasibini almış durumda.

leopar-desenli-saat-modelleri

Şapka kadınların en severek kullandığı aksesuarlardan biri olduğu gibi, pek çok modasının da leopar desenini uyguladığı alanların başında geliyor. Son derece seksi ve dişi bir görüntü için siz de böyle bir şapka edinebilirsiniz.

leopar-desenli-sapka-modelleri

 

Takıları da ele geçiren leopar modasına uygun bilezikleri çok sayıda kullanarak değişik bir görüntü elde edebilirsiniz. bu tip bilezikler kullanacaksanız aynı desende bir stiletto da giyebilir veya asker yeşili bir gömlekle de kombin yapabilirsiniz.

leopar-desenli-son-moda-takilar

Leopar desenli takılar da zaman zaman moda olmayı sürdürüyor. Küpe, bilezik, veya toka gibi aksesuarlarda siz de leopar deseni tercihinde bulunabilirsiniz. Özellikle siyah kombinlerde ciddi bir farklılık yaratacaklardır.

Sponsorlu Bağlantılar