Sponsorlu Bağlantılar

Eski yılların köklü ayakkabı firmaları arasında olan Kinetix, yine her yıl olduğu gibi 2016 sezonunda da en yeni kreasyonları ile karşınızda. Pek çok farklı modele sahip olan Kinetix spor ayakkabıları ile oldukça fazla tanınıyor. Hem bay hem de bayan modeller bulabilmek mümkün iken, bazılarından bahsedecek olursak, şu ürünler sizlere yardımcı olabilir.

Bahsettiğimiz 2016 Kinetix spor ayakkabı modelleri, basketbol, futbol, tenis ve yürüyüş ayakkabıları olarak sınıflandırılabilir.

Halı saha modelleri

Halı saha maçlarınızda sizlere en iyi şekilde destek olabilecek bu modeller, düztaban yapısına sahiptir. Dikiş detayları ile desenli bir hale getirilen bu modeller, deri ve farklı malzemelerden üretilmektedir. Bağcık detayları sade olabilirken, fosforlu ve oldukça canlı renkli bağcık detayları da bulabilmek mümkündür.

bayan Kinetix spor ayakkabı modelleri

Tenis ayakkabıları

Farklı spor dalları ile uğraşanlara da yardımcı olabilmek için, bay ve bayan tenis ayakkabı tarzı en iyi şekilde sizlere sunmuştur. Yan taraflarında Kinetix logosunu bulundururken, deri ile süetleri bir arada kullanarak farklı tasarımları ortaya koymuşlardır.

bordo Kinetix spor ayakkabı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek süet modeller

Sonbahar sezonuna uygun olan Kinetix spor ayakkabı modellerinden birisi de süet modellerdir. Süet modeller deri detaylar ile hareketlendirilirken, alt tabanları da ortalama olarak 2-3 cm topuk boyu ile erkeklere sunuluyor. Tabanlarında bulunan dişler ise, yolda daha rahat yürüyüşü sunarken, yağışlı havalarda da daha kullanışlı bir hale gelebiliyor. Teknik özelliklerine göz atarak seçimler yapabilirsiniz.

erkek Kinetix spor ayakkabı modelleri ipli Kinetix spor ayakkabı modelleri Kinetix spor ayakkabı modelleri kırmızı Kinetix spor ayakkabı modelleri siyah beyaz Kinetix spor ayakkabı modelleri siyah Kinetix spor ayakkabı modelleri süet Kinetix spor ayakkabı modelleri şık Kinetix spor ayakkabı modelleri yeni Kinetix spor ayakkabı modelleri yeni sezon Kinetix spor ayakkabı modelleri

Kinetix ayakkabı modelleri satın almak ve daha fazla ürüne bakmak için firmanın kendi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar