Kırmızı Abiye Elbise Modasını Keşfedin

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı abiye elbise modasını keşfetmeye hazır mısınız? Her bayanın severek giydiği kırmızı elbiseler bu sene birbirinden güzel ve çekici tasarımlarla göz dolduruyor. Her tarza ve stile uygun modellerin bulunduğu 2015 yılında kadınlar çok daha cesur ve özgür davranabilecekler. Gerek elbiselerin dekoltelerindeki derinlik, gerekse transparanın bol kullanılıyor olması, vücuduna ve kendine güvenen modern kadının bir yansıması olarak karşımıza çıkacak. Genç veya yaşlı her bayanın kendisini güzel hissedebileceği kırmızı abiye elbise modellerine bakacak olursak, uzun eteklerin zaman zaman prenses eteklere sahip olduğunu, zaman zaman da balık etek modeli ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Muhteşem tasarımlar içinde sırt dekolteleri kadar derin bacak dekoltesi de herkesin nefesini tutmasına neden olacak. 

abiye elbiseler

2015 kırmızı abiye elbise modası içinde tüm özel günleri kapsayacak harika tasarımlar bulabilirsiniz. En şık stiletto veya dolgu topuk ayakkabılarla kombin yapabileceğiniz elbiselerde fiziğinize güveniyorsanız saten modelleri tercih edebilirsiniz. Daha asil ve şık bir görünüm için kadife abiyeleri veya güpür dantel işlemeleri olanları da beğenebilirsiniz. Sonuç her şekilde şık ve klas bir kadın olmanız anlamına gelecektir.

2015 kırmızı abiye modası

Ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan bu modeller belki satın alabileceğiniz giysiler değil ancak elbise diktirmeyi düşünüyorsanız aklınıza gayet güzel fikirler getirebilir.

2015 abiye modası

Dönem elbiselerinden hoşlananlar için son derece şık ve klasik bir model. Farklı bir tarz yaratmak için siz de bu şekilde bir elbise giyebilirsiniz.

2015 en yeni abiyeler

Fiziğine güvenen bayanlar mutlaka tüm vücutlarını saran bu şekilde bir saten kırmızı elbise giymelidir.

abiye 2015 modası

Prenses model elbiselerde kırmızı çok fazla popülerdir ve nişanlarda veya düğünlerde de çok rağbet edilir.

abiye modası 2014

Dantel işlemeli kırmızı bir elbiseyle tam bir prenses olabilirsiniz. Soylu bir görünüme neden olan bu elbise modelini giyerek daha da ince görünebilirsiniz.

abiye modası 2015

Balık kesim, klasik ve son derece sade bir elbise. Çift askısı ve göğüs dekoltesi de oldukça şık.

Oscar De La Renta Pre Fall 2011 Collection

 

Tül detaylarla dolu ve sezonun en iddialı derin bacak dekoltesine sahne olan elbise modellerinden biri. Neden siz de böyle cüretkar bir model denemiyorsunuz?

dekolteli abiye elbiseler

Tüllü balerin etekler elbiselerde de karşımıza çıkıyor. Sezonun elbise modellerinde hala belde kuşak olduğu da dikkatlerimizden kaçmıyor.

en güzel abiyeler

Sadelikten hoşlanıyorum ve kırmızıyı da çok seviyorum diyorsanız tam da size göre bir elbise modeli.

en güzel kırmızı abiye

İhtişam sevenler ve tutkulu bayanlar kırmızıdan vazgeçmez ve tabi ki gösterişli, kabarık etekli modelleri de sıklıkla tercih ederler. Siz de onlardan mısınız?

en yeni abiye elbiseler

2015 kırmızı elbise modelleri kadifenin muazzam dönüşüne sahne olmaya devam ediyor. Kadife elbiseler her davette şık olmanızı kolaylaştıracağı gibi size çok asil bir hava da verecektir.

ip askılı abiye elbiseler

Sırt dekoltesinde tüller ve işlemeler olan bu gece elbisesi modelleri balolarda veya düğünlerde kullanabileceğiniz çok özel bir tasarıma sahip.

kirmizi abiye modası 2015

Hem işlemeli, hem de sade kumaşların bir araya geldiği modellerden biri. Omuz dekoltesi son derece şık ve zarif duruyor.

kirmizi abiye modası

Seksi olmak ve fiziğinizin güzelliğini ortaya çıkarmak niyetindeyseniz o zaman derin sırt dekoltesi olan ve tüm vücudunuzu saran bu elbise modelini muhakkak denemelisiniz.

sırt dekolteli abiye

Tek omuz askılı elbiseler geçtiğimiz sezondan beri hız kesmeden popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Son derece konforlu ve şık bir elbise modelleri olduğundan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

tek omuz dekolteli abiye

Şifonlarla hareketlendirilen elbiselerde omuz ve sırt dekoltesi seviyorsanız uzun modelleri tercih etmenizde fayda var.

uzun kırmızı abiye

Elbise alırken veya seçerken önemli olan fiziğinize, tarzınıza ve ten renginize uygun olup olmadığıdır. Tabi ki yaşınıza da uygun olması komik durumlara düşmemeniz için oldukça önemli bir detay.

yeni moda abiyeler

Boyundan ip askılı veya straples modellerde üst kısmı vücuda sıkı şekilde oturan elbiselerin kloş etekleri yerlere kadar uzanırken, kuyruk detayı da gözlerden kaçmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar