2015 Büyük Beden Yazlık Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015 büyük beden yazlık elbise modelleri desenleri ile ve model zenginliği ile kilolu hanımlar için büyük avantajlara sahip. Her bedene uygun kıyafet bulmak artık çok kolay olduğu gibi, yaz mevsiminde de şıklığın kapılarından geçmeyi kolaylaştırıyor. Yazlık elbiseler büyük beden bayanlar için zerafetin, çekiciliğin ve güzelliğin yeni tanımını oluşturuyor. Son moda büyük beden elbiseler için aşağıdaki numaralara tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 

2015-buyuk-beden-yazlik-elbise-modelleri

Yaz mevsimi de olsa büyük beden elbise modelleri içinde siyah rengin ayrı bir önemi var. Hem kiloları gizlemekte yardımcı oluyor, hem de bayanlara gerçekten gizemli ve asil bir hava veriyor. Üstelik kombin yapmak için de en ideal renklerin başında geliyor. 

buyuk-beden-elbise

Haki renk bu yıl çok moda olduğu için, kilolarınızı gizlerken yaz aylarında bol kesimli haki renk elbiseler alabilirsiniz. Pek çok markada bulabileceğiniz büyük beden yazlık elbiseler için uygun kolyeler ve hasır çantalar almayı da unutmayın. 

buyuk-beden-elbiseler

Sandaletlerinizi kolayca kullanabileceğiniz mini siyah elbiseler yazlık mekanlarda şıklığınızı gözler önüne sermenize yardımcı olacaktır. Hasır şapkalar veya renkli aksesuarlarla bu tip bir asimetrik kesim yazlık elbise ile büyük beden olduğunuzu unutturabilirsiniz. 

buyuk-beden-elbise-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz gelir de, boyundan askılı elbise modelleri olmadan olur mu hiç? Kilolu biri de olsanız büyük beden yazlık elbiseler içinde rahatlıkla bulabileceğiniz boyundan bağlamalı sarı bir elbise ile mevsimin en şık kadını olabilirsiniz. 

buyuk-beden-elbise-modelleri-2015

Bu sene mavi rengi her kıyafetinizde kullanabilirsiniz. Özellikle cam göbeği gibi canlı ve göz alıcı mavi tonlarında yazlık elbiseler kilolarınızı gizlerken, şık ve konforlu bir görünüme de imza atmanızı sağlayacaktır. 

buyuk-beden-yazlik-elbise-modelleri

Yazın davetlere katılmak veya düğünlere gitmek için beyaz tonu seçebilirsiniz. Özellikle yazlık büyük beden uzun elbiselerde açık tonların çok revaçta olduğunu söyleyelim. 

son-moda-buyuk-beden-elbiseler

Hemen her tür desenli elbiseyi bu yaz rahatça giyebilirsiniz. Aşırı büyük desenler kullanmamaya dikkat ederseniz daha ince görünmeyi de başarabilirsiniz. 

uzun-elbise-modelleri

Şal desenli uzun elbise modelleri özellikle kiloları gizlemek ve yaz sıcağında şık olmak için iyi bir alternatif olabilir. Özellikle uzun elbise modelleri içinde desenli olanları tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar