2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rengarenk ve son derece tarz elbise tasarımlarıyla dolu olan 2015, bayanların her önemli günde giyebilecekleri ve fiziklerini en çarpıcı şekilde ortaya koyabilecekleri modellerle dolu. 2015 kısa abiye elbise modelleri fiziğine güvenen hanımların en seksi ve dişi yanlarını dışarı vurmaları için pek çok seçeneği de beraberinde getiriyor. Payetlerle süslü elbiseler kadar şifonların kullanıldığı romantik kısa abiye elbiseler de vitrinlerdeki yerlerini almış durumda. Dantel ve işlemeler de yine modacıların vazgeçilmezleri arasında. Bu sene hangi kısa abiye elbiselerin moda olduğuna bakmak ve fikir edinmek istiyorsanız aşağıdaki numaralardan ilerleyebilirsiniz.

2015-son-moda-abiye-elbiseler

Üzeri çiçeklerle süslü modeller kadar kendiliğinden çiçek desenli, saten abiyeleri sıklıkla göreceğimiz 2015 yılında minilerin boylarında bir kısıtlama yok. İster diz üstü, isterseniz de çok daha kısa mini etekli elbiseler bulabilirsiniz.

abiye-elbise

Siyah her zamanki gibi asaletin timsali olarak bu sene de karşımıza çıkıyor ve tek omuz modasının öncü renklerinden biri. Bu yıl omuz dekolteleri de dahil olmak üzere elbiselerde yoğun ve cesur bir şekilde dekolte kullanıldığını görüyoruz. 

abiye-elbise-modelleri-2015

Büstiyerli üst kısım ve belden hemen kabaran kat kat tüllerle mini bir balerin elbisesini andıran kısa abiye elbise modelleri de genç kızların en sevdikleri arasında yer alacak diyebiliriz.

en-hyeni-kisa-abiye-elbise-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çapraz boyun askılı abiyeler de yine oldukça moda ve renk konusunda siyahla beraber koyu lacivert tonunun da sıklıkla kullanıldığını görüyoruz.

kisa-abiye-elbise-modelleri

Diz üstünde biten kısa abiye elbiselerde bordo ve kırmızı tonlarını görmek mümkün. Straplez yakaya sahip elbiselerde belden aşağı prenses etek şeklinde inen elbiseler oldukça şık duruyor.

kisa-abiye-elbise-modelleri-2015

Tabi ki seneye damgasını vuran payetli ve pullu elbiseler tüm sezon boyunca ışıl ışıl görüntülere sahne olacak. Gri, siyah, lame, dore ve pek çok farklı renkte bulabileceğiniz payetli elbiselerde tek omuz dekolteli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

payetli-kisa-abiye-elbise-modelleri

Mor ve pembenin harika buluşması gibi pek çok rengin iç içe geçtiği elbiseler de özellikle genç kızların seveceği türden. Kabarık mini etekler hem çok seksi, hem de sevimli duruyor.

son-moda-kisa-abiye-elbise-modelleri

Özellikle davet, kokteyl, nişan, düğün veya mezuniyet gecesi elbise modelleri bakarken mini etekli, pullarla, payetlerle süslenmiş olanlar tercih edilebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar