2015 Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Şıklığı seviyorsanız siyahı da seviyorsunuz demektir, zira tüm kadınlar siyah elbise tutkuları sayesinde geceleri çok daha güzel ve zarif görünürler. Yıllar geçse de modanın ve kadınların vazgeçemediği en önemli renk siyahtır hiç kuşkusuz. Gizemli ve seksi olmayı sevenler 2015 siyah kısa abiye elbise modelleri sayesinde etraflarına ışık saçmaya devam edebilirler.

2015-abiye-elbise-modelleri

Göğüs dekoltesi ve dantel işbirliği 2015 siyah abiye elbise modelleri içinde yine oldukça popüler.

2015-siyah-abiye-elbise-modelleri

Kalp model göğüs dekoltesi ile V yaka dekolteler bu seneye damgasını vuranlar arasında. Vücudunuza güveniyorsanız bedeninizi saran kumaşlarla yapılmış tasarımlar sizin için çok daha şık olabilir.

abiye-elbise-modelleri-2015

Sponsorlu Bağlantılar

Straplesten vazgeçmem diyenler için kabarık mini etekli siyah abiye elbiseler iyi fikir olabilir. Mini abiye elbise modelleri seçerken her ne kadar siyah renk sizi kurtarsa da, fazlalıklarınızın kamufle olduğundan emin olmalısınız.

siyah-kisa-abiye-elbise-modelleri (2)

Sade ve şık giyinmeyi sevenler için klasik ama modern bir elbise modeli. Tabi ki dantel ve saten kumaşlar her zaman abiye elbiselerin havasını değiştirir.

siyah-kisa-abiye-elbise-modelleri

Abiye elbise modelleri genellikle gideceğiniz yere ve mevsime göre seçilmelidir. Kapalı alanlarda veya soğuk havalarda şartlara uygun modeller seçmekte fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar