Sponsorlu Bağlantılar

Abiye denince akla ilk gelen renklerden biri tabi ki siyahtır. Asaleti ve çekiciliği ile her kadının olmazsa olmazı olan siyah kısa abiye elbiseler, hem mezuniyet partilerinde, hem düğünlerde, hem de davetlerde boy gösterirken şık ve çekici olmanın garantisi demektir. 

2015-siyah-kisa-abiye-elbiseler

Tarzınıza ve gideceğiniz davete göre siyah abiye elbiseler seçebilirsiniz. Kış için uzun kollu veya yarın kolu, diz üstü klasik modele sahip olanlar daha kullanışlı olabilir. Tabi ki stiletto ayakkabı veya buti bot giyerek de şıklığınızı mevsime uygun hale getirmeniz mümkün. 

siyah-abiye

Düşük kollu, mini siyah gece elbiseleri de fırfırlı etekleriyle özellikle genç bayanlar için her türlü davette ve mekanda şık olmaları için en uygun tasarımlardan biri. Bilekten bağlı muhteşem siyah topuklu ayakkabılar ise gerçekten muazzam görünüyor. Pek çok markanın benzer elbise ve ayakkabısı olduğundan siz de bu şekilde bir kombin yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

siyah-abiye-elbise

Göğüs dekolteli, boyundan askılı siyah kısa abiye elbise modelleri de hayat kurtaran ve klasikleşmiş tasarımlardan biri.

siyah-abiye-elbise-modelleri

Mini elbiselerden hoşlanıyorsanız ve fiziğinize de güveniyorsanız o halde vücudunuzu saran ve sırt dekoltesi veren siyah gece elbiselerini denemelisiniz. 

siyah-gece-elbiseleri

Derin dekoltelerden rahatsızlık duymuyorsanız bu elbiseye benzer bir tane satın alabilir veya terzinize gidip aynısını diktirebilir, tarzınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar