2015 Uzun Abiye Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Davetlerin, düğünlerin, özel gecelerin vazgeçilmez kıyafetleri olan abiyeler, 2015 yılında tüm bayanların seksapellerini konuşturacakları, güzelliklerine vurgu yapacakları pek çok modeli gözler önüne seriyor. 2015 uzun abiye elbise modelleri gerek derin yırtmaçları ile gerek kadife ve dantelin birlikte kullanımı ile bayanlara daha çekici bir görünüm veriyor. Senenin en moda renkleri ve tasarımları içinden seçtiğimiz abiye elbise modellerine bakmak için aşağıdaki sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

son-moda-uzun-abiye-elbise-modelleri

 

Kırmızı abiye elbise modelleri, yıllar geçse de modası geçmeyen klasik rengiyle bayanların her dönem gözdesi olmuştur. Bu yıl omuz askılı, belden aşağı tüllerle inen ve derin bacak yırtmaçları olan modellere sıklıkla rastlıyoruz. Ne yalan söyleyelim, hem kırmızı, hem de dekolteli modeller bayanlara gerçekten çok yakışıyor.

2015-abiye-elbise-modelleri

Özellikle kış ve sonbahar gecelerinde katılacağınız davetlerde straplez ve uzun kollu gece elbisesi seçebilirsiniz. Mavinin pek çok tonu ile karşılaştığımız 2015 abiye modelleri içinde vücudu saran mavi tonlarından birini tercih ederek farkınızı konuşturabilirsiniz.

 

abiye elbise-modelleri-2015

En az danteller kadar moda olan şifonlar ve tüller bu sene pek çok abiye elbise modelleri karşımıza çıkıyor. Fıstık yeşilinin oldukça popüler olduğunu söyleyelim ki seçim yaparken bu renge baktığınızda denemeden geçmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

abiye-kiyafet-modelleri-2015

Balık etekli uzun abiye elbise modelleri de yine gündemde kalmayı başarıyor ve 2015 yılında, hem balık kesim, hem derin bacak dekolteli, hem de straplez modeller seçim yaparken sizi oldukça zor durumda bırakacak.

uzun-abiye-elbise-modelleri

Farklı olmak ve tarzınızla konuşturmak niyetindeyseniz bel kısmında dekolteleri olan, üst kısmı vücuda biraz daha oturan ve boyundan bağlamalı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

uzun-abiye-elbise-modelleri-2015

Siyah ve koyu renk abiye elbise modelleri tahtını kimselere vermiyor. Gecelerin, davetlerin en gözde rengi olan siyah ve lacivert bu sene de son derece moda.

uzun-siyah-abiye-elbise

Siyah gece elbise modelleri her zaman şıklığı garanti altına alacağı için özellikle klasik tasarımlara sahip olanlardan bir tanesini dolabınızda bulundurabilirsiniz. Taşlı ve dantelli modellerle yönelirseniz davetlerdeki şıklığınız da göz kamaştırıcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar