En Şık Desenli Yaz Elbiseleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yaz desenleriyle göz kamaştıran elbiseler özellikle bronz tene sahip bayanlar için gerçekten çok şık ve seksi duruyor. 2015 desenli yazlık elbise modelleri hem baskılı, hem de emprime kumaşların desenleriyle herkesin beğenisini topluyor. Boho tarzı elbise modelleri oldukça popüler olduğu gibi, büyük çiçek desenli elbiseler de yazlık mekanlarda gece veya gündüz tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor.

boho-tarzi-elbise-modelleri

Hemen her renkte elbiseleri korkusuzca kullanabilirsiniz. Pek çoğu boyundan askılı elbise modelleri özellikle uzun modellerdeki derin sırt dekolteleri sayesinde de çok seksi bir hava veriyor.

desenli-elbise-modelleri

Kısa elbise sevenlerde çiçek desenleri dışında geometrik desenler veya etek ucunda baskısı olan kısa modeller tercih edilebilir. Elbette yazlık kısa elbise modelleri için tarzınızı tamamlayan şapka seçimlerinizi de en doğru şekilde yapmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

desenli-yazlik-elbiseler

2015 desenli yazlık elbise modelleri içinde  uzun etekler en popüler olanı ve tabi ki göğüs dekolteli, ip askılı olanlar da yaz şıklığıyla göz kamaştırmak isteyenler için çok elverişli.

desenli-yazlik-uzun-elbiseler

Esmerler için mavi tondaki desenli elbiseler çok uygun olabilir. Sarışın bayanlar ise çok daha canlı tonları tercih edebilirler.

son-moda-yazlik-elbise-modelleri

İri çiçekli elbise modelleri tüm yaz havanızı değiştirebilir. Zevkinize uygun daha küçük veya büyük desenli elbise modelleri de tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar