Kışın Favorisi Triko Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Triko elbise modelleri kış mevsiminde bayanların hayat kurtaran kıyafetlerinin başında geliyor. Hem sıcak tutuyor, hem de şık görünüyor ve tabi ki pek çok kıyafetle de kombin yapma fırsatı sunuyor. Sezon indirimlerinde kaçırmamanız gereken triko elbise modellerini ister çizmelerinizle, isterseniz de uzun kabana modelleri ile kombinleyebilir ve tarzınızı gözler önüne serebilirsiniz.Bu Sezon en moda olan triko elbise modellerine aşağıdaki numaralardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

2015-moda-elbise-modelleri

Kar desenli veya farklı motifleri olan triko elbiselerinizi kalın çoraplarınız ve çizmelerinizle kombinleyebilir, fularlarınızla da harika bir hava oluşturabilirsiniz.

2015-triko-elbise-modelleri

Triko elbise modellerinde de siyah vazgeçilmezdir ve kışın soğuk havalarında her ortamda sizi kurtaran klasik bir siyah elbise sayesinde her zaman şık olabilirsiniz.

siyah-elbise-modelleri

Siyah ve beyazın birlikteliğinden doğan güce erişmelisiniz. Her zaman iyi bir kombin olanağı sunan bu modelde bir triko elbiseyi bu senenin en moda diz üstü çizme modelleri ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

triko-elbise

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz triko elbise de siyah çoraplarınızı veya taytlarınızı kullanmak için harika bir seçenek olabilir. 

triko-elbiseler

Bu sene çizgili elbise modelleri oldukça moda ve siz de triko elbise alırken çizgili modelleri tercih edebilirsiniz. 

triko-elbise-modelleri

Leopar desen triko elbiselerde de harika duruyor. Özellikle çorap çizmelerle kullanıldığında son derece seksi durduğunu söyleyebiliriz. 

triko-elbise-modelleri-2015

İster gündüz, isterseniz de gece katılacağınız bir davette kullanabileceğiniz asimetrik triko elbise modelleri de son derece iyi bir tercih olabilir. 

yeni-sezon-elbise-modelleri

Elbise seçerken özellikle vücudunuzun fazlalıklarını gizleyecek modellere yönelmeniz hem görüntü olarak daha şık olmanıza, hem de fazla kilolarınızın göze çapmamasına yardımcı olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar