Kokteyl İçin Abiye Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kokteyller her bayanın şık olmak istediği ve özel seçimler yaptığı davetlerdir. Kokteyl için abiye elbise modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri mekanın durumu ve kokteylin içeriği olmalıdır. Açık havada verilecek bir kokteylde eğer hava sıcaksa gayet kısa ve dekolteli abiye elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Serin bir havada gideceğiniz açık hava kokteyli için daha uzun kollu veya uzun bir abiye elbise de işinizi görür.

2015-kisa-abiye-elbise-modelleri

2015 abiye elbise modelleri genellikle payetli, pullu ve taş süslemeli elbiselerin son derece popüler olduğunu görürsünüz. Özellikle gece verilen kokteyllerde bu tip tek omuz askılı kısa abiye elbise modelleri uygun olacaktır.

2015-payetli-abiye-elbise

Eğer gün içinde bir kokteyle katılacaksanız mavi, dantelli bir elbise de gayet uygun olabilir. Dekoltede aşırıya kaçmamak gün içindeki kokteyllerde veya resmi ortamlarda tercihiniz olmalıdır. 

kisa-abiye-elbise-modelleri

Kokteylin en şık ve çekici bayanı olmak istiyorsanız gece elbisesi modelleri içinde derin göğüs dekolteli ve kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Işıl ışıl pullarla süslü böyle bir elbiseyle daha kapıdan girdiğiniz anda bile tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

payetli-kisa-abiye-elbise

Siyah abiye elbise modelleri her zaman hayat kurtardığı için klasikleşmiş modellerden yana tercih yaparsanız pek çok kokteyl veya davette kullanma şansınız da olur. 

siyah-abiye-elbise-modelleri

Vücudu saran lame bir gece elbisesi de iyi bir tercih olabilir. Işıl ışıl görünen bu elbiseyle gittiğiniz her yerde yıldız siz olabilirsiniz. 

son-moda-abiye-elbise-modelleriIşıl ışıl payetli abiye elbise modelleri gecenin yıldızı olmanızı sağlarken, elbette vücudunuzun güzel hatlarını da çok daha belirgin hale getirip, sizi çekici bir kadına dönüştürebilir.

Sponsorlu Bağlantılar