2014 En Güzel Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2014 en güzel gelinlik modellerine baktığımızda genellikle dantellerin bolca kullanıldığı, değerli taşlar, pullar, payetler ve boncuklarla süslü, saten veya tüllerle yapılmış gelinlikler görüyoruz. Şaşaayı sevenler için de, sadelikten hoşlananlar için de bol seçenek mevcut. Modacılar herkesin kişiliğine, tarzına ve hayata bakış açısına uygun gelinlik modelleri tasarlamak konusundaki başarısı, arayanların kendilerini ifade eden bir gelinlik bulmalarına neden oluyor.

yeni-gelinlikler

2014 gelinlik modası dantelin ağırlığı altında nefes alırken, aynı zamdan süslemeler de yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bayanların romantik taraflarına ve aynı zamanda masumiyetlerine vurgu yapmayı seven modacılar bu konuda son derece cömert davranarak, her gelinlikte, genç kızları adeta birer masal kahramanı haline getirmeyi başarıyorlar. Prenses gelinlik modelleri, dantel gelinlik modelleri veya dekolteli gelinlikler içinde her genç kız sanki bir rüya gibi görünüyor.

son-moda-gelinlikler

2014 gelinlik modasında derin sırt dekoltelerinin çok fazla kullanıldığı da gözlerden kaçmıyor. Bayanların masumiyetlerine vurgu yaparken aynı zamanda onların dişi yanlarını da ortaya çıkarmak isteyen modacılar, derin dekolteli gelinlik modelleri içinde çoğu zaman dantel de kullandıkları için ortaya çıkan dekolteler daha da göz kamaştırıcı ve çekici hale bürünüyor. Omuzlarda çok kullanıldığı gibi, göğüs bölgesinde de dantel görüyoruz.

son-moda-2014-gelinlikler

Taş ve boncuk işlemeler ise hem gelinliklerin bütününde, hem de sadece belli bölgelerinde karşımıza çıkarken, bazen sadece göğüs kısmında veya beldeki bir detayda da görülebiliyor. Pek çok saç aksesuarı, kurdeleler, pelerinler kullanılan gelinliklerde ışıltılı görünümler kadar sade modeller de bulunuyor.

sade-gelinlik-modelleri

Uzun kuyruklar kadar, uzun duvaklar da bu yılın gelinliklerinde sıkça kullanılmış. İster uzun duvak modelleri, ister kısa duvak kullanın, her genç kızın gelinlik içinde büyüleyici bir güzelliğe kavuştuğu bir gerçek. Galerimize tıklayarak size en uygun gelinlik modellerinden birini seçebilir ve hayallerinizdeki gibi bir gelin olabilirsiniz.

Gelinlik-modasi-2014

Baştan aşağı dantellerle süslü balık etek bir gelinlik modeline hayır demezsiniz sanırız. Eğer fiziğinize güveniyorsanız bu modelde bir gelinlik mutlaka çok daha güzel görünmenize neden olacaktır.

gelinlik-modelleri

Kalça hizasından kabaran prenses gelinlik modelleri bu sene de gelin adaylarını mutlu edeceğe benziyor. Siz de straples yakalı prenses gelinliklere gerçek bir masal prensesine dönüşebilirsiniz.

prenses-gelinlik

İşlemelerle süslü prenses model gelinlik modeli ile çok farklı görünebilirsiniz. Hem çok sade, hem de çok şık bir gelinlik modeli.

prenses-gelinlik-2014

Hem dantel olsun hem de etekleri tüllerle kabartılmış olsun diyorsanız bu prenses model gelinlikler sizin için ideal olabilir. Hem bir kuğu gibi zarif, hem de bir masalın içinden fırlamış gibi görünebilirsiniz. Sadece bedeninize ve tarzınıza uygun bir model bulmanız yeterli olacaktır.

prenses-model-gelinlikler

Sponsorlu Bağlantılar

Tek omuz dekolteli balık kesim gelinlik modelleri bu sene son derece popüler. Asil ve zarif bir görüntü verdiği gibi güzelliğinizi de tam olarak ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

gelinlik-2014

Şık, zarif ve asil bir tek askılı gelinlik modeli. Tek omuz detayı muhteşem görünüyor ve aynı zamanda vücudu saran modeli de oldukça seksi.

gelinlik

Dantelli sırt dekoltesi çok güzel görünen gelinliğin eteği de prenses model olduğundan genç kızların yoğun ilgisini ve beğenisini toplayabilir.

en-guzel-gelinlik-modelleri

Gelinliklerde bele bağlanan kuşaklar her yıl renk değiştirse de hala kullanılıyor. Hangi renk olacağına da siz karar verebilirsiniz ama çiçekli kurdeleler oldukça moda.

En-guzel-gelinlikler

Kat kat etekleri olan balık kesim gelinlik modelinin işlemeli üst kısmı gerçekten göz okşuyor.

2014-son-moda-gelinlikler

Tam bir kuğu gibi görünmek ya da gerçek bir prenses olmak istiyorsanız balık gelinlik modelleri içinden birini mutlaka denemelisiniz. Ancak kilolu bayanlar için biraz riskli olabilir.

2014-presnes-gelinlik-modeli

Uzun duvak ve dantel gelinlik modelleri bu sene en çok sevilenler arasında. Aynı zamanda gerçekten çok şık görünüyor.

2014-gelinlik-modelleri

İşlemelerden hoşlanıyorsanız gelinliğinizi seçerken kol detaylarında ve göğüs kısımlarında işlemeler olmasına özen gösterin çünkü bu sene güpür gelinlik modelleri çok moda. Tabi isterseniz gelinliğinizin tamamında da işlemeler yaptırabilirsiniz.

2014-gelinlik-modasi

Göğüs dekoltesinde cüretkar davranmak niyetindeyseniz bu modeli seçebilirsiniz. Dantel gelinlik modelleri bu açıdan çok daha güzel görünmenizi sağlayacaktır.

2014-2015-gelinlik-modelleri

Diğer gelinlik modelleri yazılarımız da bu mutlu gününüz için doğru seçimi yapmanız açısından sizlere yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar