2015 – 2016 En Güzel Gelinlikler

Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik seçmek çok eğlenceli görünse de işin aslı pek de öyle değildir. Bu güzel seçimin insanda yarattığı stresten de bahsetmek gerekir. Gelin adaylarının kendilerine uygun bir model bulmak için kılı kırk yardıklarını hepimiz biliyoruz. Tabi ki pek de haksız sayılmazlar. Bu denli önemli bir günde giyilecek gelinliğin önemi de çok büyük. 2016- 2016 en güzel gelinlikler için arayışta olan çiçeği burnunda gelin adayları için seçtiğimiz modeller yardımcı olabilir.

Kışın sonuna doğru geldiğimiz şu günlerde sezonda en çok beğenilecek modelleri sizler için derledik. Tek omuz askılı gelinlik modelleri kadar göğüs dekoltesinin kenarında dantellerle süslemeler yapılmış modeller de romantik düğünler için vazgeçilmez olacaktır. Seçimlerinizde mutlaka yer, zaman, konsept gibi ayrıntıları da göz önünde bulundurmalısınız. Gelinlik modelleri seçerken öncelikle kendi tarzınızı yansıttığınızdan emin olmalı, herkesten önce seçtiğiniz gelinliği siz kendinize yakıştırmalısınız.

2016-balik-etek-gelinlik-modelleri 2016-en-guzel-gellinlik-modelleri 2016-en-yeni-gelinlik-modelleri 2016-gelinlik-modelleri 2016-son-moda-gelinlikler balik-gelinlik-modelleri-2016 en-guzel-gelinlik-modelleri gelinlik-modelleri guzel-gelinlik-modelleri son-moda-gelinlikler

Son moda gelinlikler ile ilgili diğer yazılarımız da size yol gösterebilir. Düğününüze veya nikah konseptinize uygun modeller için sezonun en güzel modellerini sitemizden takip edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar