Sponsorlu Bağlantılar

2015 büyük beden gelinlik modelleri, kısa ve uzun gelinlikler olmak üzere, kilolu hanımların modaya uygun bir gelinlik modeli seçmelerine izin veriyor. Kilolarınız fazla olsa dahi, sizi prenses gibi gösterecek çok sayıda gelinlik bulabilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölgesini ön plana çıkarıp, hangi bölgeleri gizlemek isteyeceğinize karar vermek gelinlik seçiminiz için en hayati kararlardan biri olacaktır. 

2015-buyuk-beden-gelinlikler

Bedeninizin üst kısmı kilolu ise dekolteli veya straples gelinlik seçmek yerine, boyundan askılı ya da çift askılı, üst kısmı olabildiğince vücudu saran gelinlikler seçmelisiniz. Bacaklarınız inceyse kısa gelinlik modelleri de uygun olabilir.

2015-buyuk-beden-gelinlik-modelleri

Gelinlik modelleri seçiminde, özellikle bel altında kilo fazlalığı olan bayanların, etekleri aşırı kabarık olmayan gelinlikler seçmeleri daha da zayıf görünmelerine yol açacaktır. Elbette prenses model gelinlikler de bedeninizin alt kısmındaki fazlalıkları saklamakta oldukça başarılı modeller arasındadır. 

buyuk-beden-gelinlikler

Sponsorlu Bağlantılar

2015 gelinlik modelleri içinde mini modeller de oldukça fazla yer tutuyor. bel kısmında altın işlemelerin veya taş süslemelerin olduğu gelinlik modelleri, hafif kabarık etekleri ile diz üstünde kalıyor ve özellikle bacakları ince olan bayanlar için gerçekten çok şık ve seksi bir görüntü veriyor. 

buyuk-beden-gelinlik-modelleri

Balık etek gelinlik modelleri, kilolarınıza rağmen giyebileceğiniz tasarımlarla dolu. Vücudunuzu saran bu modeli tercih ederken dikkatli olmanızda yarar var zira hatlarınız yuvarlak değilse, hoş olmayan bir görüntü yüzünden canınız da sıkılabilir. Seçimlerinizi yaparken mutlaka fizik ölçülerinize ve vücut tipinize en uygun modelleri tercih etmelisiniz. 

son-moda-gelinlikler

Hem göğüs dekolteli, hem straplez, hem de balık etek gelinlik modelleri tabi ki çok daha çekici ve hoş görünmenizi sağlayacaktır. vücut tipinize en uygun gelinlikler için diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar