2015 Gelin Saç Aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

2015 gelin saç aksesuarları, yaz mevsiminde düğünleri olacak genç bayanlar için muhteşem çeşitlere sahip. Işıl ışıl, taşlı ve pırlantalı saç tokalarından, gösterişli saç bantlarına, duvak yerine de kullanılan aksesuarlardan, çiçek süslerine kadar hemen her gelin adayını çok mutlu edecek bu aksesuar modellerini görmek istiyorsanız aşağıdaki numaralara basarak ilerleyebilirsiniz.

2015-gelin-aksesuarlari

Yaz gelini olacaksanız saçlarınızı alnınızdan örgü yapabilir, uçuk pembe çiçek salkımlarının başınızın yan kısmından aşağı doğru sarkıtabilirsiniz. Özellikle açık havada bir kır düğünü tasarlıyorsanız bu romantik aksesuarlar masumiyetinize katkıda bulunacaktır.

2015-gelin-duvaklari

Topuz bir gelin başı istiyorsanız ama aynı zamanda gösterişli bir gelin saçı aksesuarına da sahip olmak niyetindeyseniz, alnınızın hemen üzerine taç şeklinde takacağınız bu taş işlemeli harika modellerden bir tane yaptırabilirsiniz.

gelin-aksesuarlari

Topuz saçınızın arka kısmına tutturacağınız bu toka ve file peçe sayesinde duvak takmanıza da gerek kalmaz. Hem çok şık, hem de romantik görüntü veren bu özel akseusarı ilerleyen saatlerde çıkarabilir veya yukarı doğru kaydırarak da kullanabilirsiniz.

gelin-duvaklari

Sade bir gelin olmak istiyorsanız ve gösterişi, cafcafı sevmiyorsanız o zaman dağınık topuz yaptığınız saçlarınıza tek bir beyaz gül takabilirsiniz. Gerçek bir gül takabileceğiniz gibi, kumaştan yapılan ve gerçek havası veren gül tokalarını da kullanabilirsiniz. Gelinliğiniz sade ise ve kır düğünü tasarlıyorsanız gerçekten çok hoş bir tercih olacaktır. Saç aksesuarları tamamen sizin zevkinizi yansıtmalıdır.

gelin-sac-aksesuarlari

Sponsorlu Bağlantılar

Açık hava düğünleri için siz de defne ya da zeytin yapraklarından yapılan, ve üzerine güller yerleştirilen böyle bir taca herhalde hayır demezsiniz. Farklı olmayı sevenler için çok güzel bir seçim.

gelin-sac-modelleri

Tabi ki kır çiçeklerinden yapılan bu romantik taçlar bu sene çok moda. Yaz gelinlerinin pek çoğunun çiçeklerden yapılan tokalar veya taçlar taktığını görebilirsiniz.

gelin-taclari

Salon veya havuz başı düğünü tasarlıyorsanız, taşlardan yapılan bu tip bir taç kullanmanız asaletinizi ortaya çıkaracaktır. Şıklığı seven gelin adayları için çok ideal bir tasarım.

gelin-tac-modelleri

Gelin saçı aksesuarı seçerken önemli olan tarzınıza, gelinliğinize ve mekana uygun olmasıdır. İçinizden ne geliyorsa onu yapmanız da bu en önemli günde kendiniz gibi davranmanızı sağlayacağından siz seçiminizi özgürce yapmaya bakın.

gelin-tokalari

Kim ne der diye düşünmeyin ve dallardan topladığınız yapraklarla, kırlardan topladığınız çiçeklerle yaptığınız tacınızı geçirin başınıza gitsin. Her halinizle düğünün en güzel kızı zaten siz olacaksınız.

yazlik-gelin-aksesuarlari

Yaz ve bahar düğünlerinde yapraklardan veya taze çiçeklerden yapılmış taçlar her zaman gelinlere en çok yakışan aksesuarlar olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar