2015 Sade Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hayalinizde nasıl bir gelin olmak istiyorsunuz? Şaşalı bir gelinlik modeli ile gösterişli bir düğün töreninde evlenmek olabilir mi? Veya sade gelinlik modelleri ile asil bir görüntüde olmak ve romantik bir düğün yapmak mı istiyorsunuz?

2015-gelinlik-modelleri

O veya bu şekilde ne isterseniz isteyin büyüleyici bir gelin olacağınız garanti. Her genç kıza yakışan gelinlikler modelleri ne olursa olsun içindeki her bayanı tam bir masal kahramanı gibi gösteriyor.

2015-sade-gelinlik-modelleri

2015 sade gelinlik modelleri herkesin beğenisine uygun, genellikle aşırı süslemelerden uzak, boyundan veya omuzdan çift askılı olduğu kadar sezonun en moda tek omuz askılı modellerinden oluşuyor.

en-guzel-gelinlikler

Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok genç kızın severek giydiği sade gelinlik modelleri genellikle çok uzun kuyruğu olmayan gelinlik modellerini barındırıyor.

gelinlik-modelleri

Bel kısmı oturan ve aşağı doğru aşırı kabarmayan eteklerin olduğu modellerde dantel ve satenin bir arada kullanılması da gelinlere harika bir görünüm vermiş.

sade-gelinlik-modelleri

2015 gelinlik modellerinde sade ve şık gelinlik istiyorsanız bel kısmında işlemeler olan modellere bakabilirsiniz. Bu sene Avrupa’da oldukça moda olan bel kısmı işlemeli modeller son derece asil duruyor. 

sade-gelinlik-modelleri-2015

Diğer yazılarımızda da sezonun en güzel gelinlik modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi model olursa olsun günün en güzel kadını elbette siz olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar