2015 Straplez Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi gelinlik modellerini giyerlerse giysinler, tüm gelinler prenses gibi görünürler. Beyaz kimseye bu kadar yakışmaz herhalde. Gelinliklerin o büyülü yanları giyildiği an itibariyle her bayanın bir masal kahramanına dönüşmesine neden oluyor. 

Siz de düğün hazırlıklarına başladıysanız ve kendi masalınızda peri kızı olmak için straplez gelinlik modelleri bakıyorsanız önerdiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz. 

215-straplez-gelinlik-modelleri

Aşırı kabarık modellerden hoşlanmayanlar için kuyruklu ve hafif kabarık bu modeller son zamanların en gözdesi olduğundan tercih edilebilir. Aşırı gösterişten uzak ama işlemeleri ile gerçekten göz alıcı bir straplez gelinlik modeli diyebiliriz. 

2015-straplez-gelinlikler

Straplez gelinlik modelleri içinde büstiyer kısmı tamamen taşlarla işlenmiş modeller çok dikkat çekiyor. Gerçekten ışıl ışıl bir görüntü yaratan modellerin her bayana ayır şekilde yakıştığını da söyleyebiliriz. Mutlaka denemeniz gereken modellerden biri bu taşlı olanlar. 

en-yenigelinlik-modelleri

2015 yılında bel bölgesindeki detaylarla gelinlik modelleri biraz daha farklı tasarımlara sahne oldu. Bel kısmındaki katlar ve kabarıklıklar bizce çok farklı ve güzel duruyor. Farklı bir straplez gelinlik modeli arıyorsanız uygun olabilir. 

son-moda-gelinlikler

Belin alt kısmından kabarmaya başlayan bu modeli kesinlikle çok beğeniyoruz. İnanılmaz zarif ve asil görünen bu straplez gelinlik modeli ne tür bir konsepte sahip olursa olsun, düğününüzde tüm gözlerin üzerinizde kalacağı tasarımlardan bir tanesi..

straplez-gelinlik

Daha romantik modeller de yok değil. Gelinlik seçiminde önemli olan sizi hangi modelin temsil ettiğine karar vermek ve hangi modelin içinde daha rahat, daha güzel hissettiğinizi fark etmek olmalıdır. 

straplez-gelinlik-modelleri

Bel bölgesinde taş süslemeli kemerlerin ve kuşakların olduğu straplez gelinlik modelleri de 2015 modasının en belirgin özelliklerinden bir tanesi olduğundan tercih edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar