Sponsorlu Bağlantılar

2015-2016 gelinlik modelleri göğüs dekoltesi detaylarıyla seksi ve cezbedici bir görünüme sahip. Bayanların dişiliklerini göz önüne seren modeller, seksapelleri ile de kendilerine hayran bırakıyorlar. Cesur bayanların tercih ettiği göğüs dekolteli gelinlik modelleri için size seçtiğimiz resimlere bakabilirsiniz. 

2015-gelinlik-modelleri

Askılı ve göğüs kısmı V şeklinde inen gelinlik modellerinin dekolteleri kişiye göre ayarlanabiliyor. Tamamen kişisel tercihinizle ilgili olan bu durum aynı zamanda küçük göğüslü hanımların da tercihi oluyor.

en-guzel-gelinlikler

Dantel gelinlik modelleri içinde V yakalı, askılı ve derin dekoltesi olanları tercih edebilirsiniz. Bu modellerde etek kısmının prenses model gelinlikler gibi çok kabarık olmadığını da belirtelim. 

en-yeni-gelinlik-modelleri

Göğüs kısmı tamamen taşlarla ve incilerle süslenmiş çok özel tasarımlara sahip olabilirsiniz. Son derece göz alıcı bir güzelliğe sahip olacağınız gelinliğinizle çok konuşulacağınız kesin. 

Sponsorlu Bağlantılar

gelimlik-modelleri

Tabi ki prenses model gelinlik tercihinizde de göğüs dekoltesi kullanabilirsiniz. Kalp şeklindeki straples kesim modellerin göğüs kısmındaki işlemeler 2015-2016 sezonunda da çok trend.

gelinlik-modelleri

Daha sade gelinliklerde de abartılı olmayan göğüs dekolteleri kullanabilirsiniz. Aşırıya kaçmaktan hoşlanmayanlar için gerçekten güzel bir model. 

gogus-dekolteli-gelinlik-modelleri

Gelinlik modelinizi seçeceğiniz gibi dekoltelerin sınırlarına da siz karar vereceksiniz.

son-moda-gelinlikler

Göğüs dekolteli gelinlik modelleri seçerken kendinizi zor durumda bırakacak tasarımlardan uzak durun. Göğüsleriniz iriyse çok derin dekolteler kullanım ve görünüş açısından beklentilerinizi karşılamayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar