Sponsorlu Bağlantılar

Gelin adaylarının en beğendiği ve en çok talep ettiği prenses gelinlik modelleri kuğu gibi görünmek isteyenler için gerçekten çok doğru bir seçim oluyor. Kim giyerse giysin herkesi olağanüstü göstermeyi başaran prenses gelinlikler daha sade tasarımlarıyla zarif görünmek isteyenleri de cezbediyor.

2015-prenses gelinlik-modelleri

Kat kat tüllerle yapılan gelinlik modellerinde bu sene üst kısımlarda iri gül süslemeler ve bolca taş, payet ve pul gibi süsler görülüyor. Straplez modellerde ise göğüs dekoltelerin biraz daha derinleştiği de gözlerden kaçmıyor. 

2016-gelinlik-modelleri

Bel kısmında detaylar olan gelinlik modelleri de hafif kabarık etekleri ile son derece asil görünüyor.

en-yeni-gelinlik-modelleri

Çift askılı, V yakalı prenses model gelinliklerde askı ve belin orta kısmında kemerli süslemeler bu sene en çok göreceklerimiz arasında.

gelinlik

Beldeki kuşakların yerini, iri ve tek parça gül motiflerinin aldığı görülürken, kırık beyaz ve krem tonlarındaki prenses gelinlikler de önümüzdeki sezona ağırlığını koyuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

gelinlik-modelleri

Etek kısmı kabarık tüllerle yapılan ve gerçekten bir prenses gibi görünmenizi sağlayacak modellerde üst kısmı tamamen işlemeli seçebilir veya üst kısmın kumaşını daha farklı bir tonda da diktirebilirsiniz.

kabarik-etekli-gelinlik-modelleri

pembe-gelinlik-modelleri

prenses-gelinlik-modelleri

son-moda-gelinlikler

straples-gelinlik-modelleri

Gelinlik modelleri hakkındaki diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar