Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz yıllarda gelinlik trendlerinde hızla yükselişe geçen modellerden biri de sırt bölgesinde dekolte  olan tasarımlar oldu. Çok sevilen bu gelinlikler özellikle fiziğine güvenen ve dekolte vermekten kaçınmayan bayanların en çok tercih ettiklerinden biri oldu diyebiliriz. Açıkçası bir kadının tüm zarafetini yansıtan bir model olmasının yanı sıra, son derece seksi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Sırt dekolteli gelinlik modelleri sadece yaz ve bahar mevsiminde değil, artık kış sezonunda da tercih ediliyor. Kış aylarında evlenecek olan gelin adayları uzun kollu gelinliklerinde sırt bölgesindeki dekolte kullanmayı daha çok istiyorlar. 

2016 gelinlik modelleri içinde de bolca sırt dekoltesi görüyoruz. Omuzdan askılı modeller kadar, straplez gelinliklerde de sırt dekoltesi göreceğiz. Tabi ki bu gelinliklerde en çok tercih edilen kumaş da dantel. Eğer kilo sorununuz yoksa ve fiziğinize güveniyorsanız sırtında derin bir dekolte olan gelinlik seçebilirsiniz. 

İnce askılı gelinlik modelleri için derin dekolteler sırtta güzel dururken, uzun kollu gelinlik modelleri için arka kısımda düğmeler olan, daha az dekolteli modelleri tercih edebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz modeller de gelinlik arayışınıza son verecek fikirler sunabilir. 

 

2016-en-yeni-gelinlik-modelleri 2016-gelinlik-modelleri 2016-sirt-dekolteli-gelinlik-modelleri en-yeni-gelinlik-modelleri en-yeni-sirt-dekolteli-gelinlik-modelleri

son-moda-gelinlikler

Senenin en çok beğenilen ve trend olan gelinlik modellerine diğer yazılarımızdan ulaşabilir ve son moda gelinlikler hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar