2015 – 2016 Kış Sokak Modası

Sponsorlu Bağlantılar

Sokak modası herkesin keyifle takip ettiği bir hadise ve biz de bu kış hangi parçaların moda olduğunu, sokağa çıkmadan önce nasıl kombinler yapabileceğinizi göstermek için size bir kaç örnek verelim dedik. 

2016-kaban-modelleri

Deve tüyü kaban modelleri hala geçerliliğini korurken renk olarak bu sene en çok pudra tonları tercih ediliyor. Uçuk mavi uçuk pembe ve uçuk sarı kabanlar da sokaklarda en çok görülenler arasında. Kaban boyları ise genellikle ya çok uzun, ya da diz kapağının üzerinde bitiyor.

2016-kis-sokak-modasi

Kürk yelek sevenlerdenseniz bu sene bol bol kullanabilirsiniz. Kazaklarınızın üzerine olduğu gibi, montlarınızın ve ceketlerinizin üzerine de kürk yelek geçirebilirsiniz. İnce çoraplarla giyilen mini etekler ve diz altında, düz topuklu çizmeler de yine sokakların en tren parçaları arasında. 

2016-sokak-modasi

Kaşmir ceketler, kahverengi botlar ve skinny jean pantolon modelleri de 2016 yılında moda. Çantalara gelince genellikle geniş ve yumuşak deri olanları kullanabilirsiniz. Son olarak fular kullanmadan sokağa çıkmamanızı da hatırlatırız, zira senenin en popüler parçası boyun bandanaları ve fularlar.

Sponsorlu Bağlantılar

siyah-kombin

2016 senesi sokak modası siyah kombinlerle dolu. Baştan ayağa siyah giymek moda olduğundan, siyah düz triko elbiseleri buti bot veya topuklu çizmeler, uzun salaş siyah hırkalar bu kombinlerde bolca kullanabilecekleriniz arasında.

sokak-modasi

Kırmızı kabanlar, buti bot modelleri ve gri pantolonlar da kombinlerde sokak modası için en uygun olanlardan biri. Fular ve şallarla beraber şapka kullanmak da oldukça moda.

sokak-modasi-2016-kis

Krem tonlarında çantalarla beraber aynı tonda şallar kullanmak ve salaş kazaklar giymek de sokak modasından geri kalmamanız için önemli detaylardan biri.

Sponsorlu Bağlantılar