2015 Etek Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015 etek kombinleri moda trendlerini net olarak görebileceğiniz tasarımlar ve kıyafetlerden oluşuyor. Bu yılın en belirgin özelliklerinden biri desen desen üstüne kavramı diyebiliriz. Puantiyeliler ve çizgililer kadar farklı desenli parçaları da birlikte kullanmak oldukça moda. Sonraki butonuna basıp senenin etek kombinlerini görebilirsiniz.

2015-etek-modasi

Kabarık etek modelleri 2015 yılında özellikle genç bayanların gözdesi olurken, fuşya gibi canlı renklerdeki gömlekler ve yaka kolyeleri kombin için en sık tercih edilenlerden biri olacak. 

2015-etek-modelleri (2)

Kırmızı kalem etek de senenin popüler modellerinden ve renklerinden biri. Beyaz gömlek bu yıl hem eteklerle, hem de pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz temel parçalar içinde yer alıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

2015-etek-modelleri

Herkesin sevdiği kazayağı desenli ceketler de yine kabarık midi etek modelleri ile kombin edilebilir. Stiletto ve ince topuklu ayakkabı modası ise hala devam ediyor. 

kabarik-etek-modelleri

Desenlerin birlikte kullanımı bu yıl hepimizin sıklıkla karşılaşacağı bir durum. Kim demiş çizgili etekle puantiyeli gömlek olmaz diye? 

kalem-etek-modelleri

Kısa fırfırlı etekler ve tütü etekler de yine beyaz gömlekle kombinlenebilir. 

son-moda-etekler

Sitemizde etek kombin örnekleri ile alakalı pek çok yazıya göz atarak siz de her mevsim eteklerinizi nasıl giyeceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar