Büyük Beden Etek Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden etek modelleri seçerken, vücut tipinizi gözden geçirmelisiniz. Kilolarınızdan dolayı illa ki uzun modeller giymek zorunda değilsiniz. Kalem etek modelleri de sizi daha zarif gösterebilir ve bacaklarınız inceyse mini olanları da tercih edebilirsiniz.

beyaz-etek

Yaz aylarında daha açık tonlara yönelmeniz doğru olacaktır. Etek modelleri içinde seçim yaparken, bedeninizin üst kısmı inceyse seçeceğiniz etek koyu renk olmalıdır. Bu sayede tüm vücudunuzu daha ince gösterebilirsiniz. Eğer üst kısmınız daha kiloluysa eteğinizi açık renk, üstünüze giyeceğiniz kıyafeti de koyu renk seçmenizde yarar var.

buyuk-beden-etek

Büyük beden etekler içinde siyah rengin ayrı bir durumu var. Hem ince göstermesi, hem de hayat kurtaran bir kıyafet olması bakımından, günlük hayatınız dışında, işte veya bir toplantıda da kullanabileceğiniz için daha klasik kesim olanlarını tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

buyuk-beden-etek-modelleri

Bol ve uzun etek modelleri seçerken vücut tipinizi gözden geçirmelisiniz zira açık renklerin ve bol eteklerin sizi olduğunuzdan daha da şişman gösterme riskiyle karşılaşabilirsiniz.

buyuk-beden-kisa-etek-modelleri buyuk-beden-siyah-etek etek-modelleri

Büyük beden kıyafetler konusunda diğer makalelerimizden vücudunuza en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar