Büyük Beden Kıyafetler

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden kıyafetler bulmak bazen zorlaşabiliyor. İyi markaların çıkardığı büyük beden ürünler arasından doğru seçimleri yaparak ve indirim zamanlarını kaçırmadan işinize yarayacak parçaları dolabınıza katarak her mevsim ve her yıl giyebileceğiniz kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Özellikle kombin yapabileceğiniz giysilere yönelmek her zaman daha farklı kombinler yapmanıza ve sık sık alışveriş yapmak zorunda kalmamanıza neden olacaktır.

buyuk-beden

Büyük beden giysiler içinde dolabınıza mutlaka katmanıza gerekenler arasında klasik kesimli siyah pantolonlar olmalı. Kumaş pantolon modelleri seçerken vücut tipinizi göz önünde bulundurmalı ve paça uzunluğunu ya da genişliğini de yine bedeninize göre ayarlamalısınız.

buyuk-beden-bluz

Büyük beden kombinler yaparken ihtiyacınız olacak giysilerden biri de askılı bluzlardır. Düz renkli bluzlar her zaman daha çok kombin yapmaya neden olacağından, lacivert, gri, yeşil veya kırmızı gibi askılı ya da kollu bluzlar satın alabilirsiniz.

buyuk-beden-elbise

Büyük beden elbise seçimlerinizde mutlaka koyu renkler seçmek zorunda değilsiniz ama koyu renklerin sizi daha ince göstereceğini de hiç unutmamalısınız.

buyuk-beden-etek-modelleri

Deri etek modelleri de büyük beden hanımlar için çeşitli alternatiflerle dolu. Siz de bedeninize ve fizik yapınıza uygun bir deri etek alarak gömlekleriniz ve bluzlarınızla kombinleyebilirsiniz.

buyuk-beden-giysiler

Pembe ve fuşya tonlarındaki büyük beden gece elbiseleri her davette fark yaratmanızı sağlarken kilolarınızı da çok fazla gözler önüne sermeyecektir. 

buyuk-beden-kiyafetler buyuk-beden-kombin buyuk-beden-pantolon-modelleri

Diğer büyük beden kıyafetler ile ilgili makalelerimizde kombinleriniz ve ihtiyaçlarınız için öneriler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar