Büyük Beden Spor Şık Kombinler

Sponsorlu Bağlantılar

Ne giyerseniz giyin, önce kendinize yakıştırmanız gerekir. Siz beğendikten sonra diğerlerinin ne dediğini çok da umursamayın. bu hayat sizin ve tercihlerinizin arkasında durun. Kilolarınız fazla görünse bile mutlu olmanıza engel değil ve tabi ki kıyafet konusunda da istediğinizi giymekte özgürsünüz. 

2016-buyuk-beden-giysiler

Büyük beden spor şık kombin örnekleri özgürlüğün ideal koşullarını bir araya getirdiğinden tercihiniz olabilir. Salaş bir hırka veya kazak, yırtık kot pantolonlar ve ince bantılı topuklu ayakkabı modelleri ile şıklığınız garanti altına alınabilir.

buyuk-beden-bluz

Büyük beden bluz modelleri içinde pembe, mavi, turuncu gibi canlı renkleri seçip beyaz pantolon ya da eteklerle kombin yapabilirsiniz.

 

buyuk-beden-giysiler

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden kıyafetler seçerken yapmanız gereken küçük hileler daha da güzel görünmenizi sağlayabilir. Özellikle koyu renk jean pantolonlar, hafif salaş ve uzun hırkalar, leopar desenli bluzlar kilo fazlalıklarını harika şekilde gizleyecek kombinler yapmanızı sağlayacaktır.

buyuk-beden-kiyafetler

Spor, topuklu bir ayakkabı alın, Boyfriend jean pantolon ve örgü kazak modelleri ile kombinleyin. Sonuç emin olun spor şık bir kadının güzelliğine hayran olan insanlar olacaktır.

buyuk-beden-kiyafet-modelleri

Büyük beden kıyafetler satın alırken, modayı takip edin ama genellikle her zaman giyebileceğiniz klasik parçaları da dolabınıza katmayı ihmal etmeyin.

buyuk-beden-kombin

Tabi ki kombinlerinizde kalın topuklu buti bot modelleri kullanmayı da unutmayın. Jean pantolonlarla olduğu kadar kumaş pantolonlarla da giyebilirsiniz. Senenin favori fularları ve uzun triko hırkaları da dolaplarınızda bulunması gerekenlerden birkaçı. 

Sponsorlu Bağlantılar